ЗИМОВЕ ПОБУЖЖЯ

Дата: 
27/02/2021
27/03/2021
Цена: 
1 900 грн

Релакс-тур в міні-групі (до 8 осіб)

27.02,  27.03...

1 день.

КИЇВ. 07:00 - від'їзд від ст метро «Палац Україна» комфортабельним автобусом. Шляхова інформація.

БУКИ. Скельний каньйон довжиною близько 5 кілометрів розташований на річці Гірський Тікич біля села Буки (звідси і його назва). Він досить глибокий, але водночас вузький - максимальна глибина каньйону сягає 20 метрів, а ширина коливається в межах 20-40 метрів. Ну а вік гранітних порід, через які протікає річка, оцінюється приблизно в 2 мільярди років. Види з каньйону неймовірні, але й спуститися вниз до води досить цікаво. В нашій екскурсії ми побачимо греблю, збудовану для однієї із найстаріших в Україні гідроелектростанцій і її залишки,кам'яну споруду млина над порогами річки, стрімкий Вир - улюблене місце на граніті для купання відпочивальників, числені скелі і пороги, скелю Родіонова і інші.

  

МИГІЯОбід на маршруті.

Мигійські пороги - розташовані на річці Південний Буг. Ланцюг порогів і перекатів в районі села Мигія вражає кожного, хто тут побував. Химерні скелі, мальовничі прямовисні стріни гранітного кар’єру обабіч дороги, стрімка вода і грайливі сріблясті перекати річки... Навколо порогів організований регіональний ландшафтний парк "Гранітно-Степове Побужжя". Одне з найкрасивіших його місць  - поріг Червоні ворота, званий також Інтегралом через характерну форму.

Навіть в холодну пору року тут вражаючі краєвиди і гранітні скелі, шо розсікають нестримну річку, ще яскравіше еонтрастують над водами Південного Бугу.

Під час знайомства з цим чарівним куточком Побужжя ми побачемо скелі Велику і Компанійську, млин Скаржинського, Радонове озеро і насолодимося неповторними картинками, створеними природою.

  

Розміщення на нічліг. Вільний час

2 день.

МИГІЯ. Сніданок. Від'їзд на програму.

ЮЖНОУКРАЇНСЬКВідносно молоде місто на берегах річки Південний Буг. Саме сюди ми завітаємо, щоб на власні очі побачити енергетичне серце Миколаївської області. АЕС – атомна станція є головним виробником електроенергії для регіону. Її сучасні контури і фасади зовсім поруч від нашого шляху. Але першу зупинку зробимо у підніжжя Ташлицької ГАЕС (гідроакумулюючої станції). Тут вражаючий протилежний каньйоноподібний берег Південного Бугу. І енергія тут не лише штучна, її буквально відчуваєш в цьому місці сили. Саме тут існувала славнозвісна Бугогардівська паланка Війська Запорізького. Мальовниці острови Великий, Гардівський (Клепаний, грантні скелі-велетні Сова, Брама, Пугач... А ще поглянемо на Ташлицьку гідро-акумулюючу станцію, що допомагає роботі АЕС.

  

АКТОВЕ. Для того щоб побачити Великий Каньйон, необов’язково їхати в далеку Арізону! Такий саме ефектний геологічний об’єкт є і в Україні – Актовський каньйон. Звичайно, наш каньйон набагато менше північноамериканського побратима, проте за красою ні в чому не поступається йому. Актовський каньйон являє собою унікальне явище, абсолютно нетипове для спекотних українських степів. Це глибока річкова долина – єдиний в Європі комплекс скель і гранітних брил різних розмірів. Вона є частиною національного парку «Бузький Гард» і регулярно потрапляє в число природних чудес країни. У цих місцях проводилися багато ритуалів древніх племен. У долині поховано більшість скіфських царів. За легендою, правителів відправляли в останню путь за течією річки Мертвовод. Звідси і така сумна назва. Геродот називає цю річку Ексампей, що в дослівному перекладі означає "мертва вода". Пройшовши екологічною стежкою, оточеною фантастичними силуетами і грандіозними кам’яними нагромадженнями ніби поринаєш в часи формування земної поверхні і зародження життя. А які тут історії, легенди, містика…

  

Арбузинський каньйонСкеля Пуп Землі складається з кількох гранітних валунів і одночасно є найвищою точкою, з якої відкривається вид на село і на Актівський каньйон. Тут час зупиняється… Сакральність і містичність цього місця відчувається в повітрі… Тиша і спокій, і річка Мертвовод… Арбузинський каньйон – це неймовірні пейзажі, рельєфні скелі та мальовнича ріка, які разом утворюють картину, від якої перехоплює подих. Тут розумієш, що розкішні краєвиди існують не лише десь далеко, а й зовсім поруч, на теренах України. Скельна порода у цьому місці утворилась у результаті виверження вулкану понад 4 млрд. років тому. Ущелина, яку вимивала потужна течія річки, збільшувалась протягом століть, аж доки не утворився каньйон, який ми бачимо сьогодні. Скелі на вершині каньйону дивом не зазнали руйнувань і дійшли до наших днів у первісному вигляді. Деякі камені у каньйоні навіть мають цікаві імена. Тут можна знайти брили під назвами Кам’яний Мішок, Тещин Язик чи Сковорідка. Деякі з них за язичницьких часів слугували жертовниками. Серед них скельне утворення «Пуп землі», що складається з трьох найбільших валунів. 

Обід на маршруті. 

  

  

КИЇВ. Прибуття орієнтовно о 22:00

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ - 1900 грн

При одномісному розиіщенні доплата 240 грн.

Вартість враховує:

-  транспортне обслуговування комфортабельним мікроавтобусом;

-  гід на маршруті;

-  проживання в готелі (номери зі зручностями);

-  сніданок після нічлігу;

-  екскурсії згідно програми;

-  страхування.

Додатково пропонується:

-  обіди по 100 грн;

-  вхідні квитки:в НПП "Бузький Гард" - 15 грн:

 

 Бронювання за телефоном +38 067 9094452