ЗАМКИ ПІВДЕННОЇ ВОЛИНІ І СХІДНОЇ ГАЛИЧИНИ

Дата: 
05/02/2021
Цена: 
2 990 грн

ЗАМКИ ПІВДЕННОЇ ВОЛИНІ І СХІДНОЇ ГАЛИЧИНИ

5 - 7 лютого 2021

3 дні/2 ночі

Автобусний тур з Києва без нічних переїздів

МІНІ-ГРУПА

Вартість туру – 2990 грн

 

1 день. Пятниця

КИЇВ. Від'їзд автобусом від станції метро "Палац Україна". Переїзд в Тернопільську область.

ЗБАРАЖ. Відвідування замку, прославленого в 1649 р під час Збаразької війни. Експозиція обласного музею, що діє як центр Державного історико-культурного заповідника «Замки Тернопілля» вражає кожного відвідувача. Щороку потужні відновлювальні роботи повертають колишній шик і розкіш замкових інтер'єрів. Палац, замкове подвір'я, інтригуючи підземелля чекають гостей, щоб розповісти про історію цієї твердині, її перемоги і поразки, про героїзм захисників і нападників...

  

Обід на маршруті.

ТЕРНОПІЛЬ. Поселення до готелю в центральній частині міста. Вільний час. Пропонуємо гастрономічний екскурс в популярні заклади харчування з особливим місцевим колоритом. Як наприклад: «Файне Місто», де готують неперевершений Панський дерун з куркою або свининою, чи авторські ковбаски на грилі. Або «Клуб Файного» (його родзинка – італійські тортеліні з сиром, грибами, або з лососем, шпинатом та крем-сиром. Заклад «Young» для любителів суші. А «Na Nebi» можна розраховувати і на панорамний вид центральної частини міста. Якщо мова про «Jan Amor», то безперечно, це один з найкращих ресторанів у Тернополі. Концепція закладу – авторська кухня з вишуканими нотами французьких традицій. Цей ресторан спеціалізується на морепродуктах преміум-класу, у меню є безліч позицій з устрицями, до яких оберуть ідеальну пляшку вина. Але не можна обійтися і без Тернопільської класики – найпопулярнішого етнічного ресторану «Старий Млин», та його пивної філії «Ковчег». І це ще не все. Вибір за вами.

  

 

2 день. Субота

ТЕРНОПІЛЬ. Сніданок в готелі. Від’їзд на програму.

БЕРЕЖАНИ. Замок у Бережанах є однією з найкращих споруд української оборонної архітектури епохи Відродження, що дійшла до нашого часу напівзруйнованою. Родина Сенявських володіла цим замком протягом двох століть, поступово покращуючи і зміцнюючи його. Знайомство з історико-архітектурними пам’ятками, мальовничими ландшафтами, знаменними постатями української історії, що проживали і творили на Бережанських теренах.

  

Обід.

СВІРЖ. Свірзький замок направду є одним з найромантичніших середньовічних замків України, датований XV ст. На перший погляд він – як невеличкий палац: затишний, панорамний, оточений як годиться водоймою. А колись ця романтична на вигляд будівля змогла двічі вистояти проти нападу турків і врятувати велику частину місцевої громади.І пам’ятаєте бастіон Сен-Жермен з фільму «Д’Артаньян і три мушкетери»? Коли поглянути на Свірзький замок, то відразу впізнаєш цей кадр із фільму.

  

УНІВ. Одне з найдавніших відпустових місць в Україні завдяки оборонному монастирю-фортеці – Унівській Лаврі (XV-XIX ст.). Лавра знаходиться в мальовничій частині Гологірського хребта, біля джерела, на місці чудодійного зцілення князя Лагодовського. В монастирі жило і працювало багато визначних діячів української історії та культури. На сьогодні Унівська обитель – єдиний духовний центр греко-католицької церкви України зі статусом лаври.

  

ТЕРНОПІЛЬ. Повернення до готелю. Вільний час.

 

3 день. Неділя

ТЕРНОПІЛЬ. Сніданок в готелі.

Пішохідне знайомство з містом і його туристичними перлинами. Старий і новий замки, знаменитий Тернопільський став – найбільша штучна водойма серед обласних центрів України, острів Кохання, Домініканські костел св. Віцентія з Феррари та кляштор – теперешній кафедральний собор Непорочного Зачаття Пречистої Богородиці, Театральна площа, церква Різдва Христового 1602 – 1608 років, пам’ятник Соломії Крушельницькій, Майдан Волі та багато інших цікавинок.

  

КРЕМЕНЕЦЬ. Обід. Замкова гора із залишками замку легендарної королеви Бони. Навколишня краса Кременецьких гір нікого не залишить байдужим. Недарма ж місцеві жителі з любов’ю називають ці пагорби «Волинська Швейцарія».

  

КИЇВ. Прибуття до 23:00.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ - 2990 грн.

При одномісному розміщенні доплата 600 грн.

 

Вартість враховує:

-  Транспортне обслуговування комфортабельним мікроавтобусом.

-  Два нічліги в готелі*** в центрі міста.

-  Сніданки в готелі.

-  Гід на маршруті.

-  Всі екскурсійні витрати

-  Страхування.

 Додатково пропонується:

-  Обіди.

-  Вхідні квитки.

 

Бронювання за телефоном +38 067 9094452