ВОДОГРАЇ, СИР, ВИНО.

Дата: 
25/07/2020
Цена: 
1 490 грн

Екскурсійний тур на 2 дні

25-26.07.2020

1 день. 25.07.2020

КИЇВ. 08:30 - від'їзд від ст метро «Палац Україна» комфортабельним автобусом..

ЖАШКІВ. Екскурсія в музей гармоніки. На даний час це єдиний в Україні Музей гармоніки, і він був занесений в Книгу рекордів України. Тут зібрано десятки гармонік і гармошок, багато з яких є саморобними. Кількість експонатів постійно збільшується, оскільки люди з усіх куточків країни відправляють засновнику музею Івану Сухому фотографії гармонік та історії про них. Музей гармоніки також поповнюють відомі музиканти і колекціонери, передаючи гармошки, які є історично цінними. Особливість цього музею полягає в тому, що відвідувачі мають можливість торкатися до експонатів, пробувати на них грати, розглядати. Такі правила, а точніше їх відсутність, пояснюється тим, що засновник музею хоче розвинути у людей інтерес до гармонік і до музики в цілому.

Відвідування кінно-спортивного гомплексу "Parade Allure" – місце, де панує атмосфера кінного спорту і справжнього європейського комфорту. Жашківський кінний завод був заснований у 1999 році. Спеціалізується на розведенні, вирощуванні і тренінгу коней західноєвропейських порід (Весфальска, Гольштинська, Ольденбурзька, Ганноверська, Бельгійська теплокровна, Рейнська, Голландська теплокровна, Французька сель). Ми побачимо стайні, призначені для 60 маток та для молодняку, стайню для спортианих коней, манежі критий та відкритий. І це ще все…

  

БУКИ. Скельний каньйон довжиною близько 5 кілометрів розташований на річці Гірський Тікич біля села Буки (звідси і його назва). Він досить глибокий, але водночас вузький - максимальна глибина каньйону сягає 20 метрів, а ширина коливається в межах 20-40 метрів. Ну а вік гранітних порід, через які протікає річка, оцінюється приблизно в 2 мільярди років. Види з каньйону неймовірні, але й спуститися вниз до води досить цікаво. В нашій екскурсії ми побачимо греблю, збудовану для однієї із найстаріших в Україні гідроелектростанцій і її залишки,кам'яну споруду млина над порогами річки, стрімкий Вир - улюблене місце на граніті для купання відпочивальників, числені скелі і пороги, скелю Родіонова і інші. Тут час промайне непомітно і нам пора рушати далі.

  

УМАНЬ. Це місто відоме на всю Україну в першу чергу за рахунок дендропарку "Софіївка". Але його ми відвідуємо на наступний день. А знайомство з цим колоритним містом розпочнемо з відносно нової атракції, що з'явилася лише рік тому - фентезі-парком "Нова Софіївка".

У Новій Софіївці поєднуються природа, сучасне і традиційне мистецтво, різні світові культури, які представлені унікальними композиціями та арт-об’єктами: світломузична арт-інсталяція з портретом Софії Потоцької;, стилізована вхідна група з ілюстраціями періодів розвитку "Софіївки", інноваційне 3D-мапінг шоу "Душа лісу", водоспад "Дракони", числені скульптури, традиційна українська садиба з символічною атрибутикою та найяскравішими представниками української міфології, японський сад з озером, альтанками, садом каменів, регулярний та пейзажний сади, і ще, ще, ще… Час, проведений тут, можна порівняти з аристократичним дарунком, бо відпочинок у фентезі-парку – то справжня естетична насолода..

  

Поселення до готелю. Але день ще не скінчився. І тут маємо нагоду відвідати фестиваль сиру і вина, що вже другий рік проходитиме в Умані. Туристів очікує безліч локацій та розваг: фотозони, дегустації та майстер-класи від відомих сомельє, різноманітні конкурси й забави, подарунки від партнерів, флешмоби, окрема автомобільна зона, велика територія для релаксу або запальних танців. Провідні сировари та винороби презентують свою кращу продукцію на ярмарку та познайомлять з культурою сироваріння та традиціями виноробства. :0 виноробень та 200 сортів крафтового сиру, бочки меду – це вам не аби що!!!

  

А тепер родзинка - "Перлина кохання" - комплекс фонтанів на суші і на воді, який увійшов до трійки найбільших в Україні і який з кожним роком залучає все більше і більше туристів. Уманський фонтан багато в чому унікальний: чаша головного фонтану становить 450 квадратних метрів, водний екран має площу майже 200 квадратних метрів, висота струменя води плаваючого фонтану на Осташівський став має висоту 19 метрів, а статичних 1,9 метрів, колір світлодинамічного підсвічування не повторюється протягом дня. Основною темою анімацій фонтана виступає кохання. Відпочиваємо і насолоджуємося лазернимм шоу "Перлина кохання", "Крапля", "Чотири стихії" на тлі водограю.

Повернення до готелю. Відпочинок

  

УМАНЬ. Повернення до готелю, відпочинок.

 

2 день. 26.07.2020

УМАНЬ. Сніданок в ресторані готелю. Від'їзд на програму. 

Уманський парк «Софіївка» за гармонією природи і мистецтва входить в когорту кращих серед світових ландшафтних парків. За задумом графа Станіслава Потоцького під керівництвом талановитого інженера Людвіга Метцеля працею місцевих майстрів Уманщини в 1796-1802 роках був створений цей парк.

Заснування парку оповите романтичними легендами. Мальовнича природа долини річки на колишній околиці Умані, кохання до чарівної жінки, іменем якої названий парк, і народили цю перлину садово-паркового мистецтва. Саме Софія дала ідею створення романтичного парку за мотивами старогрецької міфології.

Сучасна "Софіївка" – це не тільки пам’ятка садово-паркової архітектури, а й культурний центр, до якого з усіх кінців України приїздять туристи, аби надихнутися античною поетикою і рукотворною красою.

Мальовничі пейзажі з віковими деревами, озерами і водоспадами, гротами і скульптурами ведуть в світ античних легенд і героїв поеми Гомера "Одіссея" ми побачимо в екскурсійному маршруті парком. А у вільний час позаглядаємо до його потаємних куточків, відвідаємо територію колишнього маєтку графа Потоцького (тепер аграрний університет), прокатаємося по найдовшій підземній рукотворній річці в Європі та на кораблику "Софія" по Верхньому озеру. Можна наперед бути впевненим, що недільний вікенд вже вдався. Хоча і це ще не все…

  

Обід 

Екскурсія до підземель василіанського монастиря. 

Більшість гостей Умані донедавна і не підозрювали, що окрім "Софіївки" може бути цікавим і саме місто. Особливо, коли йдеться про локацію "Старе місто", основу якої складає колишній василіанський монастир.

Уманський Свято-Богородицький Василіанський монастир заснований 1765 року за сприяння воєводи київського Францішека Салезія Потоцького. Він подарував василіанам площу в Умані, на якій збудували церкву і монастирські келії, а в передмісті - фільварок, комори, розбили городи. На місці майбутнього монастиря заклали кам’яний фундамент з підземеллям висотою півтора сажені і розпочали кладку цегляних стін шириною півтора аршина і висотою у два поверхи. Від монастиря до міста йшли підземні ходи.

При зведеному монастирі функціонувала відома школа, в якій навчалося чимало відомих постатей. В XIX– XX ст. в стінах обителі розміщувалися військові, а з 2006 року комплекс нарешті дістався туристичному відомству міста. Тоді розпочалися роботи з облаштування підземель, які досить гарно збереглися. Тепер настала і наша черга з ними познайомитися та сховатися від літньої спеки..

  

Від'їзд з Умані.

КИЇВ. Прибуття орієнтовно о 19:00

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ - 1490 грн

Вартість враховує:

-  транспортне обслуговування автобусом по маршруту;

-  гід на маршруті;

-  проживання в готелі (2-місні номери зі зручностями);

-  сніданок після нічлігу;

-  екскурсії згідно програми;

-  страхування.

Додатково пропонується:

-  обіди;

-  вхідні квитки:

   музей гармоніки - 30 грн дор/15 грн дит;

   конезавод 50 грн дор/30 грн/дит;

   фентезі-парк - 70 грн дор/40 грн пільговий;

   фестиваль сиру і вина - від 70 грн;

   дендропарк "Софіївка" - 70 грн дор/30 грн пільговий;

   підземелля - 40 грн/дор, 20 грн пільговий.

 

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452

/span