ВІННИЦЬКЕ ПОДІЛЛЯ

1 день.

КИЇВ. 07:00 - від'їзд від ст метро «Палац Україна» комфортабельним автобусом. Шляхова інформація.

БРАЇЛІВ. Садиба фон Мекків - одна з найголовніших пам'яток невеликого містечка Браїлів. Вона виконує відразу кілька функцій. В першу чергу, в одній з її частин знаходиться музей знаменитого П.Чайковського. В колекції музею майже 2 000 предметів. Видатний композитор вперше прибув сюди в 1878 р., уподобав це місце і приїздив ще чотири рази впродовж двох наступних років. Тут він написав і присвятив Браїлову п'єси для скрипки та фортепіано «Воспоминание о дорогом месте», створив романси (найвідоміші — «Средь шумного бала», «То было раннею весной», «Серенада Дон Жуана»), закінчив оперу «Орлеанская дева». 

БАР. Знайомство з містечком перебудованого в XVI ст польською королевою Боною Сфорца Дарагона з колишнього селища Рів в зразковий королівський Бар, що нагадувало владичиці про її рідний італійський Барі.

Оглянемо костел Праведної Анни ордену домініканців, церкву Успіння Пресвятої Богородиці, залишки оборонних споруд Барського замку на березі р. Рів, на території нинішнього міського парку. Замок на березі річки, піднятої високою греблею, був з чотирма бастіонами висотою майже 6 м. Його вважали другим за потужністю після Кам'янецького і називали "Ключем від Східного Поділля". Замок неодноразово піддавався нападам, остаточно зруйнований в 1768 році російськими військами підчаспротистояння з барськими конфедератами, поборниками незалежності Польщі. 

 

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. Розміщення в готелі в центрі міста, відпочинок.

 

2 день.

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. Сніданок в готелі

Знайомство з містом: пам’ятник засновнику міста Ієремії Могила, будинок купця Гельперіна ,збудований в 1909 р., площа Соборна, сквер пам’ятників афганцям, митниця, прикордонна зона,  Миколаївський собор, пам’ятник архітектури ХУП ст., Георгієвська церква 1808 р.,Дот № 112, краєвиди Дгістровської долини та протелного берега Дністра - території Молдови.

БУША. Історичні пам’ятники Бушівражають своєю кількістю, а також тим, що вони відносяться до різних часів. Це й дохристиянський скельний храм, із всесвітньо відомим рельєфом, про вік якого і зараз точаться суперечки. Це також залишки трипільського житла IV тис до н.е., на базі якого створено місцевий музей археології. Це й старе козацьке кладовище, з унікальними за формою та стилем різьбленими хрестами, яких збереглося понад 150.

До заповідника Буша також входять музеї народних ремесел, етнографічний, місцевих легенд, хата гончара. Багатьом Буша відома завдяки історичній повісті М. Старицького «Облога Буші» та драми «Оборона Буші». Пам’яткою, яка нагадує про буремні події тих часів, є кам’яна вежа – єдина споруда, що залишилась від козацької фортеці, яку називали «Малим Кам’янцем».

Обід в садибі зеленого туризму.

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. Повернення до готелю. Для бажаючих, за наявності закордонного паспорту, пішохідна прогулянка на територію Молдови в циганське селище Атаки з перетином Державного кордону.

 

3 день

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. Сніданок в готелі

ЛЯДОВА. Лядовський Усікновенський скельний чоловічий монастир знаходиться на лівому березі Дністра, на кордоні з Молдовою. Неподалік у Дністер впадає маленька річка Лядава, поряд з якою розташовано село з однойменною назвою. Історики називають Лядовську обитель дивним пам'ятником загадкового минулого, і відзначають її духовну та культурну значимість протягом більш ніж 1000-річної історії Православ'я на нашій землі.

Перший і головний печерний храм Лядовського монастиря присвячений в ім'я Усікновення глави Іоанна Предтечі. Із зовнішнього боку цього храму височить величезний монумент - неотесана брила вапняку, яка зверху донизу покрита численними стародавніми написами на різних мовах і різними емблематичними зображеннями, які робилися відвідувачами і паломниками цього монастиря. Це можна вважати єдиним відомим нам стародавнім монастирським літописом, що зберігся до наших днів. Внизу під храмом і ліворуч від нього також збереглися древні крипти-кістниці. Другий храм з'єднаний з першим переходом в товщі крейдяної скелі, і присвячений на честь Святої великомучениці Параскеви названої П'ятницею. 

Третій храм був створений в пам'ять самого засновника цього монастиря, преподобного Антонія, і знаходиться поруч з келією преподобного, з'єднуючись з нею печерним переходом.

Обід, від'їзд додому.

КИЇВ. Повернення орієнтовно о 22:00

ВАРТІСТЬ ТУРУ від 2800 грн

Вартість враховує:

-  транспортне обслуговування автобусом по маршруту;

-  гід на маршруті;

-  проживання в готелі (номера зі зручностями);

-  2 сніданки;

-  страхування.

Додатково пропонується:

-  обіди;

- вхідні квитки.

 

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452

 

 

 

/span