Термали Баден-Бадена

Німецьке місто Баден-Баден на слуху ще з XIX століття, коли туди почали їздити знамениті поети, письменники і аристократи. Тут знаходяться одні із найвідоміших купалень в Німеччині: старовинний Фрідріхсбад, заснований ще 2000 років тому римлянами (зрозуміло, купальні були перебудовані в XIX столітті, а залишки римських лазень можна спостерігати неподалік), і сучасна купальня Каракалла. Крім цього багато готелів Баден-Бадена мають свої спа-центри і власний доступ до джерел.
Баден-Баден розташований в мальовничій місцині Шварцвальд (Чорний ліс) між схилів гір. Тут цілюще повітря і сприятливий клімат, що разом з корисною термальною водою робить його ідеальним для відпочинку, лікування і відновлення.
У самих купальнях також представлений широкий спектр можливостей: відкриті і закриті басейни, джакузі і водні душі, сауни і вологі турецькі лазні, соляні кімнати, солярії і багато іншого.
Ціна: від 15 євро (2 години), 21 євро (4 години).
Зрозуміло, Баден-Баден – не єдине місто-курорт в Німеччині. Всі міста, в назві яких присутня частинка «Бад», швидше за все, мають термальні курорти.
Українським туристам Бадене-Баден тепер став ще доступнішим. Відпочити кілька днів у тризірковому готелі можна від 199 євро з прямим авіа перельотом

Добавить комментарий

Filtered HTML

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Разрешённые HTML-теги: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.