СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК

Дата: 
25/08/2017
Цена: 
440 грн

Кожного року в серпні мальовниче полтавське село перетворюється на торгівельно-літературно-смакувально-майструвально-дивовижно-цікаве свято. Його бачили, ним пишалися, на ньому заробляли гроші, його чекали і в технічному 19, і в космічному 20, і в комп'ютерному 21 століттях. То ж, не чекайте так довго, а збирайтесь з нами на свято Незалежності до свята їстівного, купувального, веселого, співучого і танцювального.

 

КИЇВ. Зустрінемось о 7:00, та поїдеммо разом "Старим Полтавським шляхом"  погомонимо аж до Миргорода.

МИРГОРОД. Кажуть “не той тепер Миргород, ой не той...”. Та ми й самі з вусами, тому й розберемося на екскурсії. Поспілкуємося з Іван Івановичем та Іваном Никифоровичем, погутаримо з Солохою та Вакулою, що біля Калюжі зібралися, і далі поїдемо.

ВЕЛИКІ СОРОЧИНЦІ. Не такі вже вони і великі. Пройдемо з ексурсією селом, самі побачите. До білого Спаса зайдемо, де Миколоньку Гоголя хрестили, з Данилом Апостолом привітаємось, бо йому подякувати треба за Спаса – храм дивовижний.

А тепер вже час поярмаркувати.

17:00 Виїзд з В. Сорочинців.

По дорозі роздивимося товари, що купили в майстрів відомих, хто не встиг — бутерброда з'їсти зможе, кого не почастували в сорочинському шинку —почастує себе сам, а хтось і спочине, бо дорога хоча й хороша, асфальтована, та все ж далека.

КИЇВ. Прибуття до 23:00

 

Вартість тура – 440 грн/особа.

 

ВАРТІСТЬ ВРАХОВУЄ:

- проїзд комфортабельним автобусом з кондиціонером;

- гід на маршруті;

- страховка.

 

 Замовити тур:

+38 (067) 9094452

e-mail: brigantine@ukr.net