Що таке Акція раннього бронювання

Раннє бронювання (early booking) - акція, розроблена спільно операторами, готелями та авіакомпаніями. Її сенс полягає в зниженні цін на тури при бронюванні заздалегідь.

За рахунок чого можлива економія?

Власнику готелю вигідно до початку сезону реалізувати частину номерів за нижчою ціною, забезпечити завантаженість в сезон, спланувати і реалізувати витрати на підготовку до сезону. Це ж можна сказати про туроператорів і авіакомпанії, для яких гарантія реалізації продукту в майбутньому вигідна і необхідна.

Чому вигідно раннє бронювання?

Прямі вигоди за акціями раннього бронювання для туристів складають до 40%. Як правило знижки становлять 10-30%, на турі, вартістю 1000 $ це чималі кошти 100-300 $, які аж ніяк не завадять.
Раннє бронювання вигідно ще й тим, що скориставшись ним, турист може не переживати за коливання курсів валют - в сезон курс як правило зростає. Після того, як турист сплатив тур, будь-які зміни на валютному ринку на вартість путівки вже не впливають. Ніяких доплат не потрібно буде здійснювати і в разі зростання цін на готелі та авіаперельоти.
Доступність кращих готелів, і зручних авіарейсів. Хороший готель - популярний готель. Слід пам'ятати, що в якісні готелі приїжджають туристи з усього світу, зокрема з країн, де широко поширене раннє бронювання, тому з великою імовірністю всі кращі місця будуть розкуплені заздалегідь. У разі вибору «горящих» турів оператори пропонують знижки на готелі, недостатньо заповнені а також на рейси, на які не продані квитки. Таким чином вибирати доведеться тільки з того, що залишилося для «горящих» пропозицій, частіше – не найкраще із залишків
Відсутність суєти, пов'язаної з підготовкою документів. Особливо це стосується візових країн. Деякі довідки та дозволи вимагають немало часу для оформлення.

Насолода від планування і передчуття майбутнього відпочинку. Коли ми знаємо, що попереду нас чекають інтригуючий відпочинок, море вражень і повний релакс, працюється інакше, більш натхненно.
Про що потрібно знати при ранньому бронюванні?
Необхідно враховувати, що при скасуванні таких турів в більшості випадків передбачені штрафні санкції. Але не варто панікувати завчасно! Насправді від непередбачених ситуацій рятує страхування від невиїзду, яке передбачає повноцінне відшкодування вартості туру незалежно від причин, які перешкодили вашої поїздки. Цей вид страхування не буде обтяжливим для вашого гаманця (вартість страхування становить лише кілька відсотків від вартості туру), зате стане вашим «рятівником» в разі непередбаченої ситуації.

Куди поїдемо?

Як правило, туристи заздалегідь замовляють тури по популярних напрямках. Найчастіше намагаються завчасно підібрати тур в Туреччину, Болгарію, Хорватію, Чорногорію, Італію, Іспанію... Також актуально раннє бронювання турів в ОАЕ, Таїланд, Балі, Домінікану, на Мальдіви і в інші екзотичні країни.

Відпочивайте в найкращих місцях за розумну ціну, не економлячи на якості відпочинку!