САЛЕРНО

Цена: 
0 грн

САЛЕРНО

Тури в Салерно      Відпочинок в Салерно      Екскурсії в Салерно   

Великим туристичним центром в Італії є місто Салерно. Воно розташоване на півдні Італії, в провінції Кампанія, розкинулося в красивій Салернійській затоці, на високому березі, порослому цитрусовими гаями.
В наші дні тут розташований відомий курорт, в той же час він є розвиненим промисловим і сільськогосподарським центром. Саме тому сюди часто приїжджають делегації великих компаній, а в регіоні процвітає діловий туризм. Багато компаній вибирають це місто для проведення ділових зустрічей і нарад на високому рівні. Майже в кожному готелі обов'язково є конференц-зал і місце для проведення презентацій, обладнані за сучасними стандартами.
У кожному діловому регіоні, де велика роль належить промисловості, торгівлі та економічному розвитку, обов'язково є місця для проведення зустрічей і нарад.

Салерно – місто-порт і в той же час історичний і культурний центр. Його історія починається з поселення грецьких колоністів. Древньогерманське плем'я лангобардів спорудило на вершині пагорба могутню фортецю.

Тут виникла знаменита медична школа, невипадково Салерно називали місто Гіппократа. Школа поставила задачу - отримувати знання від природи, не покладаючись на сили Бога. Її вважають першим європейським медичним університетом. Учні школи поклали початок мистецтву лікування в Європі. Салерно має багату історію. У центрі міста знаходиться Торгова вулиця, її назва пов'язана з герцогом лангобардів (Арек II), він перетворив герцогство в князівство, пам'ятники якого збереглися сьогодні. Історію міста добре відчуєш, гуляючи по вулиці, де жили купці.
Справляють враження на туристів Кафедральний собор і храм святого Матвія. Він був одним з чотирьох євангелістів, його останки спочивають у цій церкві.
Кафедральний собор одночасно є музеєм, в якому зібрані твори мистецтва, накопичені за тисячу років. Тут розташована картинна галерея, вона славиться полотнами живописців XIII-XVIII століть. У Салерно можна побувати в археологічному музеї, де зібрані предмети історії зі всієї провінції, починаючи з залізного віку.
У місті збереглися залишки стародавнього водопроводу, акведука, древніх римських аркових мостів.
На висоті 263 метрів знаходиться фортеця ареки, до цитаделі можна піднятися, подолавши крутий підйом, щоб помилуватися панорамою міста і протоки. Після проведеної реставрації в фортеці відкрили музей, в ньому знаходяться колекції монет, кераміки і зброї.
Набережна міста простягнулася на два кілометри, її ширина – 30 метрів, тут знаходиться прекрасна зона відпочинку.
Салерно – приморське місто, в якому пляжний відпочинок можна поєднувати з захоплюючою екскурсійною програмою.

 

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452