РОМАНТИЧНИЙ ВІКЕНД ЗІ СВЯТИМ ВАЛЕНТИНОМ

Дата: 
13/02/2021
Цена: 
2 390 грн

 

Диаитися пам'ятки Львівської області

1 день.  13.02.2021

КИЕВ. Від'їзд потягом Інтерсіт+ о 5:59 

СТРИЙ. Прибуття на залізничний вокзал о 12:19, посадка в автобус. Від'їзд на програму.

КАМ'ЯНКАНайвідоміший водограй Львівської області – Кам'янецький водоспад. Назва цього красеня походить від гірської річки Кам'янка. Розташувався він посеред лісистих схилів на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди». Водоспад складається із одного каскаду, який скельним виступом ділиться на два потоки. Як і більшість водоспадів Карпат, найдивовижнішим Кам'янецький є взимку, коли водні струмені замерзають, утворюючи химерні білосніжні форми. Недармп навколо цієї краси створено чимало легенд і билин. Справжнім природним чудом є і долина річки Кам'янка, де тішать око водоспади, печери, скелі, мінеральні джерела.

Обід в садибі зеленого туризму.

  

УРИЧ. Тустань - унікальна пам'ятка історії та архітектури ІХ-ХVІ століття, аналогів якої немає в Європі. Колишні Ворота Карпат мали тут неприступну фортецю, яка поєднувала рукотворні деревяні фортифікації з природніми стрімкими скелями. Місто-фортецю Тустань творить комлекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та скелі, які прилягають до хребта Воронового.

Нині це комплексна пам’ятка археології, яка займає 40 із гаком гектарів – скельні комплекси, прилеглі території, залишки дамби, земляних укріплень, давнього торгового шляху тощо. Тут є і доісторичні наскельні зображення, кургани, залишки повстанських криївок. Тутприсутній і етнографічний компонент: скелі розміщені за 800 метрів від центру Урича – бойківсього села зі своєю історією, традиціями, пам’ятками і культурним ландшафтом. Крім того, природний ландшафт, який оточує Тустань, є частиною національного парку «Сколівські Бескиди».

  

СХІДНИЦЯВідомо, що в давньоруські часи тут знаходилося поселення Золота Баня. Монгольська орда зруйнувала Золоту Баню, а жителі, що вціліли, зійшлися в долині річки Стрий і почали організовувати нове життя. Це місце так і назвали –Східницею. У ХІХ ст. за Австро-Угорщини тут було розвідано потужні поклади нафти. А після Другої Світової війни місцевий житель Омелян Стоцький відкрив у Східниці великі поклади мінеральної води «Нафтуся». З часом Східницю було визнано Всесоюзним курортом. Сьогодні на території Східницького родовища мінеральних вод налічується 38 джерел і понад 17 свердловин з різним фізико-хімічним складом. А селище перетворилося на справжній курорт з численими санаторіями, віллами, спа-готелями. В поєднанні зі спогляданням мальовничих карпатських краєвидів перебування у Східниці нагадує відвідування казкового містечка, де зупинився час.

 

  

ТРУСКАВЕЦЬ. Поселення до готелю, відпочинок на вечірньому курорті.

 

Пішохідна прогулянка Трускавцем – це вид трускавецького відпочинку, який займає не так вже й багато часу – Трускавець за своїми розмірами невелике містечко і обійти його можна з легкістю за одну-дві години. Під час пішої прогулянки можна побачити старі будинки, що збереглися ще з часів Австро-Угорської імперії. Прекрасною пам’яткою міста є старий парк, який розташовується від нижнього до верхнього бювету. А любителі кави можуть посмакувати цим напоєм в місцевих кав’ярнях, які пропонують кілька десятків різноманітних видів ароматного напою. За бажанням, можна продегустувати і знамениту трускавецьку мінеральну воду «Нафтуся» в одному з бюветів. Та головне – тут по справжньому розумієш, що ти нарешті на курорті!!! Чудова нагода для романтичної вечері.

  

 

2-й день.   14.02.2021

ТРУСКАВЕЦЬ. СніданокВід'їзд на програму.

ДРОГОБИЧ. Місто славиться вишуканою архітектурою та різноманітністю стилів. Ми прогуляємося спокійними та затишними вуличками, споглядаючи його красу та помилуємося архітектурними принадами. Старовинні храми, величні вілли, найвидатніші пам’ятки та споруди – все це глибоко вражає і сповнює захопленням під час відвідин Дрогобича – міста із феєричною аурою та неповторним автентичним духом.

Відвідаємо унікальну памятку українського деревяного сакрального зодчества XVст. – церкву Св. Юра, внесену до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. 

  

КУЛЬЧИЦІ. Батьківщина трьох козацьких гетьманів -  Петра Конашевича Сагайдачного. Марка Жмайло-Кульчицького, Павла Бута (Павлюка). Це село, розташоване на березі Дністра, має достойні пам’ятки, як залишки колишніх оборонних валів, пам’ятник Петру Сагайдачному, церкву Флора і Лавра.

Тут відвідаємо музейну експозицію, присвячену історії селища і його відомим особистостям. А також продегустуємо каву за рецептом Юрія Кульчицького, ще дного уродженця Кульчиців, який в свій час відкрив для Європи цей ароматний напій. Юрій Кульчицький - герой битви з турками під Віднем у 1683 р.

  

САМБІРОбід в ресторані.

Знайомство з містом: костел Іоанна Хрестителя, будинок Стефана Баторія, Єзуїтський колегіум, монастир бригіток. Піднімемося на 40-метрову вежу Ратуші, щоб помилуватися панорамою старовинного міста з висоти пташиного польоту. І, якщо станеться чудо, ми потрапимо до колишнього Бернардинського монастиря з костелом св. Станіслава, щоб почути справжній автентичний орган, голос якого входить до десятки найкращих органів України. Є шанси прослухати кілька органних творів, бо в цей день органіст щедрий.

 

  

Відвідування храму Різдва Пресвятої Богородиці, збудованого в 1728 р. Тут знаходиться Чудотворна ікона Самбірської Божої Матері. Туристів же більше привертає той факт, що в цій церкві зберігаються мощі Св. Валентина - покровителя закоханих. Святі мощі покоїлися раніше на цвинтарі святої Прісцилли в Римі, а в 1759 р були передані Ватиканом на зберігання до Самбора. Справжність реліквії підтверджує документ Папи Римського. Відвідування музею історії Бойківщини.

  

ЛЬВІВ. Прибуття на залізничний вокзал. Від'їзд в Київ потягом Інтерсіті+

КИЕВ. Прибуття о 23:57.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ - 2390 грн

При одномісному розміщенні доплата  - 200 грн

 

Вартість враховує:

-      Нічліг в готелі в Трускавці

-      Сніданок в готелі

-      Транспортне обслуговування по маршоуту

-      Гід на всю програму

-      Екскурсії

-      Страхування

Додатково сплачується:

-      Проїзд потягом Інтерсіті в обидві сторони - 850 грн

-      Вхідні квитки

-      Обіди