РІЗДВЯНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Дата: 
07/01/2021
Цена: 
3 690 грн

 

РІЗДВЯНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Автобусний тур з Києва на 3 дні

Без нічних переїздів

7 - 9.01.2021

1 день. Четвер 7 січня.

КИЇВ. Від'їзд від станції метро "Палац Україна" о 7:00.

Обід на маршруті.

ПІДГІРЦІ. Підгорецький замок свого часу був одним з найкрасивіших замків Польщі. Адже будувався він, як місце для утіх, відпочинку після військових подвигів його господарів. А господарі то хто - коронний гетьман Станіслав Конецпольский, королівські сім’ї Собеських, Жевуських і не менш шанованих Сангушків. Сьогодні замок в стадії затяжної реставрації, але навіть в такому вигляді він вражає своєю величчю.

  

РОГАТИНБатьківщина дружини Сулеймана ІІ Пишного – Роксолани та братів Рогатинців. Це - чарівне галицьке містечко з чудовими пам’ятками сакрального мистецтва. Дерев’яна церква святого Духа (1598 р.) є однією із найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, належить до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. У ній знаходиться унікальний п’ятиярусний ренесансно-бароковий іконостас, який є одним із трьох найстаріших іконостасів України. Також приверне увагу костел св. Миколая та Анни (XV ст.), та готично-барокова церква Різдва Пресвятої Богородиці (XV ст.).

 

  

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. Поселення до готелю, відпочинок.

Бажаючим пропонується вечірня прогулянкова екскурсія центром "Різдвяні вогні міста", щоб відчути атмосферу затишного, історичного і сучасного, європейського і галицького міста в святковий Різдвяний вечір.

  

 

2 день. П'ятниця 8 січня.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК.. Сніданок в готелі (швкдський стіл).

Вільний день. Пропонуємо факультативну екскурсію "Зимовий гомін Карпат". Програма відбудеться при наборі від 10 бажаючих. 

ЯРЕМЧЕ. Неофіційна столиця Карпат. Одночасно, це містечко є ворітьми до Карпатських гір. Саме тут починаються гори. Саме звідси починаються більшість туристичних маршрутів, заради яких і їдуть люди в Карпати. Щороку тисячі людей заворожують тут водоспад «Пробій» (Яремчанський Гук) та дерев’яний ресторан «Гуцульщина». Відвідаємо знамениті яремчанські сувенірні базари, скуштуємо гуцульськихсмаколиків і зігрємося справжнім глінтвейном.

  

 

ВОРОХТАЦей гірський курорт на слуху ще з радянських часів. Саме тут було встановлено комплекс трамплінів цілорічної діїі. Ми їх побачимо. А ще тут збереглися до наших днівмости-віадуки, збудовані ще в часи Австро-Угорщини. По ним і сьогодні проходять потяги до Закарпаття. І є у Ворохті відома пам'ятка гуцульського сакрального зодчества - дерев'яна церква Різдва Богородиці (1915 р.) - популярна місцева святиня.

  

ВЕРХОВИНАСтолиця Гуцульської культури. Саме тут на висоті 620 м над рівнем моря, та й то це лише долина, можна мимоволі доторкнутися до пропливаючих хмаринок. Перебуваючи в цьому затишному місці отримуєш неземні відчуття свободи та задоволення. Селище розмістилось вздовж річки Чорний Черемош, який невпинно несе свої стрімкі води поміж горами. Куди не глянь, всюди краса! Неймовірні гірські пейзажі неначе магнітом притягують у Верховину тисячі туристів, які шукають повної гармонії та спокою. Тут ми відвідаємо музей народних гуцульськихінструментів у садибі знаменитого Романа Кумлика. Обід.

  

Музей «Хата-стая». Стая – це кустарна гуцульська сироварня із казанком над відкритим вонищем. Саме у таких колибах-стаях вівчарі на полонинах ціле літо варять полонинські сири – будз, вурду та бринзу. В музеї «Хата-стая» весь процес побачимо на власні очі та долучимося до роботи власними руками, щоб наприкінці екскурсії продегустувати сир власного виробництва та інші страви гуцульської кухні.

  

Релакс у справжньому гуцульському чані. Карпатський чан – це великий чавунний казан, який знизу підігрівається ватрою, а вода у ньому 40-45 градусів. Для наповнення чану беруть чисту джерельну воду і заварюють трав’яні відвари, це чудово сприяє покращенню імунітету, робить заспокійливу дію на організм, регулює тиск, покращує стан шкіри. Особливо корисно після процедури зануритися у холодну воду. Тож можна сміливо спробувати і цілющу силу річки Чорний Черемош, яка плине за декілька кроків від чану.

  

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. Повернення до готелю. Вільний час у вечірньому  Івано-Франківську.

 

3 день. Субота 9 січня.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. Сніданок. Звільнення номерів. Від'їзд на програму.

ГАЛИЧЦе колишня столиця Галицько-Волинського князівства, яка дала назву Галичині та галичанам. З княжих часів залишилися могутні вали та фундаменти Успенського храму (1157р.). А ще нас чекають Василівська каплиця (1500р.), Митрополичі палати (XVIII ст.), церква Успіння Пресвятої Богородиці (XVI ст.), курган «Галича могила» (Х ст.), та Княжа криниця із цілющою водою.

 

  

 

ЛЬВІВ. Вільний час в Старому місті аби відчути атмосферу нескінченного свята. Кавові аромати, п'янкий присмак присмак солодощів, благородний дурман глінтвейнів та безліч крафтових смаколиків - це і є справжній Львів. 

  

Від'їзд до Києва

КИЇВ. Прибуття о 23:00.

 

Вартість туру - 3690 грн.

За одномісне розміщення доплата 500 грн.

 

Вартість враховує:

- два нічліги в готелі Надія*** в центрі Івано-Франківська;

- два сніданки "шведський стіл";

- транспортне обслуговування по маршруту;

- гід на маршруті;

- екскурсійне обслуговування;

- страховка.

 

Додатково пропонується:

- обіди;

- вхідні квитки в об'єкти відвідування;

- факультативна екскурсія в Карпати - 400 грн.

- чани у Верховині - 1000 грн на групу до 6 осіб/1 год.

 

Бронювання за телефоном +38 067 9094452