ПОДІЛЬСЬКИЙ КАЛЕЙДОСКОП

Дата: 
06/11/2020
Цена: 
2 950 грн

 

Автобусний тур з Києва на 3 дні

1 день.

КИЇВ. Від'їзд від станції метро "Палац Україна" о 7:00

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. Знайомство з одним з найпопулярніших туристичних міст України, що займає третє місце за кількістю історичних та архітектурних пам'яток після Києва та Львова.

Пішохідна екскурсія по Державному заповіднику "Кам'янець". Старе місто, що розкинулося на острові, оперезаному унікальним каньйоном р. Смотрич - пам'яткою природи. Старовинні вулички і фортифікації, кафедральний Петропавлівський костел (XIV ст.), Ратуша, в підземеллях якої розташувалася експозиція "Середньовічний суд" або, простіше кажучи, камера тортур. Площі Вірменська та Польський Ринок, Вірменський квартал із старовинною Миколаївською церквою. Фортифікаційний комплекс Польські ворота - в минулому шлюз, що перекривав русло Смотрича для затоплення каньйону, Турецький бастіон, Вітряна вежа.

  

Відвідування знаменитої Старої фортеці та Нової бастіонного типу. Самий старовинний міст на території України - Турецький, побудований древніми римлянами.

За бажанням - спуск в каньйон, знайомство з районом Карвасари, прогулянка по каньйону.

Розміщення в готелі, вільний час.

 

2 день.

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. Сніданок в готелі. Від'їзд на програму.

ХОТИН. Популярна у туристів Хотинська фортеця, вік якої понад 1000 років Мальовнича долина, на дні якої і була побудована перша твердиня, розташована прямо на березі Дністра. Комплекс Старого замку, який вабить до себе, з'явився при молдавському господареві Стефану Великому в XV столітті та набув того вигляду, який ми бачимо сьогодні. Лише на початку XVIII в. турки оточили западину зі Старим замком ланцюгом Нової фортеці бастіонного типу, побудованої французькими військовими інженерами. Десятки грандіозних битв бачили стіни цієї багатостраждальної твердині, русичі, молдавани, українські козаки, поляки, турки, російські війська - неповний перелік тих, хто в різний час володів фортецею, захищав її, і здобував. Мало які фортифікації на території нашої країни можуть "похвалитися" ріками крові, купами кісток, невимірним горем і вічною славою загиблих сотень тисяч воїнів в ході жорстоких протистоянь в історії.

  

Обід на маршруті (факультатив)

БОРЩІВ. Знайомство з невеличким колоритним містечком і експозицією краєзнавчого музею. Тут знаходяться дві унікальні колекції – знахідки з печери Вертеба часів трипільської цивілізації та знамениті борщівські вишиванки, що не мають аналогів в Україні та за її межами.

 

  

БІЛЬЧЕ-ЗОЛОТЕ. Відвідування карстової екскурсійної печери Вертеба. Її було відкрито випадково у ХІХ ст. І виявилося, що це єдина в Україні печера з артефактами трипільської доби, що були сховані від людей майже сім тисяч років. Нескінченні підземні лабіринти приведуть до інсталяції, до макети трипільці і справжні трипільські речі створюють ілюзію присутності.

  

МОНАСТИРОК. Каньйоно-подібна долина-закрут річки Серет відома тут старовинним монастирем та скельним храмом дохристиянського періоду. В ньому можна побачити старовинний лик Спаса на стіні-скелі, що то зникає, то знову з’являється. А ще тут зберігся камінь-жертовник з часів язичеського капище. І сила тут відчутна, бо місце це має особливу енергетику.

  

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. Повернення в готель, вільний час.

 

3 день.

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. Сніданок в готелі. Від'їзд на програму.

БАКОТА. Грандіозне видовище відкривається, коли з висоти споглядаєш Новодністровське водосховище, утворене на Дністрі за радянських часів. Тоді було не до сентиментів, і саме тому на дні водосховища під десятками метрів водної товщі опинилося древнє місто Бакота, колишня столиця Пониззя (так раніше називалося Поділля). У стрімких крейдяних скелях професор-археолог Антонович в XIX столітті виявив забутий скельний монастир XI ст., в якому зупинявся по дорозі з Афона сам засновник Києво-Печерської лаври інок Антоній Печерський. Німі келії мовчазно свідчать про багатовіковий подвиг ченців-насельників цієї святині. Три джерела з цілющою водою допоможуть утамувати спрагу, додадуть сил і пожвавлять стомлених враженнями туристів.

  

Обід на маршруті (факультатив)

СУТКІВЦІ. Знаменита Свято-Покровська церква-фортеця, єдина на Поділлі, зведена в стилі фортифікаційної архітектури, оборонна замкова башта, яка входила в єдину систему оборони села і теперішнього районного центру Ярмолинці, що в 5-ти км.

  

КИЇВ. Прибуття до 23:00.

 

Вартість - 2950 грн

 

Вартість враховує:

- 2 ночівлі в готелі, номери з вигодами;

- 2 сніданки в готелі (шведська лінія);

- Транспортне обслуговування по програмі;

- Гід по всьому маршруту;

- Екскурсії згідно з програмою;

- Страхування.

 

Додатково пропонується:

- Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.

- Обіди

- Доплата за 1-місне розміщення 600 грн.

 

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452