ПЕРЛИНИ ВОЛИНІ

 

1 день

КИЇВ. Від'їзд автобусом від станції метро "Палац Україна".

РІВНЕ. Музей бурштину - єдиний на території України.

ДУБНО. Знайомство з древнім містом, відвідування Дубенської фортеці, оспіваної М. Гоголем в повісті "Тарас Бульба". Нова краєзнавча експозиція та відтворені інтер'єри в палаці Любомирського.

ТАРАКАНІВ. Одне з найромантичніших і таємничих місць України - Тараканів форт (об'єкт "Застава"). Грандіозні вали, нескінченні підземні галереї та каземати вражають кожного туриста і нагадують про підготовку Російської імперії до війни з Австро-Угорщиною в другій половині XIX століття.

ЛУЦЬК. Розміщення на нічліг в центральній частині міста, вільний час.

2 день

ЛУЦЬК. Сніданок в готелі. Екскурсійне знайомство з містом. Замок Любарта - історичний дитинець древнього Лучеська, Старе місто з кафедральним Петропавловським костелом, синагогою, лютеранською кірхою, єврейським кварталом, вул. Караїмською і багатьма іншими пам'ятками. Сучасне місто з затишними вулочками, проспектом Волі і парком Меморіал.

ВЛАДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ. Пішохідне знайомство з першою столицею Волинського князівства та її пам'ятками - Успенський собор XII ст., вал дитинця древнього Ладомира IX ст., парк скульптур Василівська церква заснована князем Валадимиром Святославовичем та інші сакральні перлини міста.

ЗИМНЕ. Відвідування древнього Зимненського Святогірського печерного Свято-Успенського жіночого монастиря, заснованого князем Володимиром ще в 1001 р. Знаменита Чудотворна ікона Зимненської Святогірської Божої матері, подарована монастирю в 1006 р. Володимиром Великим.

ЛУЦЬКПовернення в готель, вільний час.

3 день

ЛУЦЬК. Сніданок, звільнення номерів. Від'їзд на Шацькі озера.

ШАЦЬК. Знайомство з Шацьким Національним природним парком. Озеро Пісочне, відоме підвищеним вмістом серебра у воді і золотистим пісочним дном. Озеро Світязь - саме глибоке озеро України і одна із самих чистих водойм. Можливість відпочинку на південному березі мальовничого озера та скупатися в його благодатній гліцериновій воді.

КИЇВ. Прибуття до 23:00.

Вартість уточнюється

 

Вартість враховує:

-  2 нічліги в готелі, номери зі зручностями;

-  Сніданки в готелі;

-  Транспортне обслуговування по програмі;

-  Гід (представник турфірми) по всьому маршруту;

-  Екскурсії за програмою;

-  Страхування.

 Додатково пропонується:

-  Додаткове харчування;

-  Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.

 

Запис в тури за телефоном +38 067 9094452

 

 

Дубно