НОВОРІЧНІ ПОКАТУШКИ

Дата: 
31/12/2020
Цена: 
3 900 грн

НОВОРІЧНІ ПОКАТУШКИ

Львівщина  та  Закарпаття на Новий Рік

31 грудня 2020 – 3 січня 2021

4 дні/3 ночі

Автобусний тур з Києва без нічних переїздів

Вартість туру – 3900 грн

 

1 день. Четвер 31.12.2020

КИЇВ. Збір групи біля станції метро «Палац Україна» о 6:45.

Від'їзд на програму о 7:00.

БРОДИ. Обід.

ПІДКАМІНЬ. Невелике містечко з незвичайно насиченою подіями історією.

Пам'ятка природи - Чортів камінь. Величезний 16-метровий камінь-останець, що дав назву селищу, знаходиться на вершині пагорба. За часів Галицько-Волинського князівства зверху була побудована оборонна церква, від якої на поверхні залишилися сліди у вигляді пазів і канав. У ясну погоду звідси добре проглядається Почаївська гора, що знаходиться на відстані 15 км.

Величний монастирський комплекс в пишному стилі бароко. Нинішній архітектурний ансамбль склався в XVII-XVIII ст., але відомо, що монастир заснували ченці Києво-Печерської обителі ще в XIII в. Комплекс оточений стінами з вежами і бастіонами.

  

ЛЬВІВ. Поселення в готелі. Вільний час, підготовка до зустрічі Нового року.

Новорічний бенкет (за бажанням, вартість уточнюється).

Альтернативна зустрвч Нового року в центрі Львова біля міської ялинки. Трансфер готель - центр - готель забезпечується.

  

 

2 день. Пятниця 1.01.2021. З НОВИМ РОКОМ!!!

ЛЬВІВ. Пізній сніданок в готелі.

Автобусно-піщохідна екскурсійна програма: Кафедральний собор св. Юра, площі і вулички старовинного міста, австро-угорська архітектура, історичний центр з головною площею міста Ринок і безліччю архітектурних шедеврів. Відвідування території палацу Потоцьких з виставкою замкових макетів.

  

Обід.

Вільний час і насолода львівськими кавярнями та концептуальними ресторанчиками.

Повернення до готелю. Відпочинок.

 

3 день. Субота 2.01.2021

ЛЬВІВ. Сніданок в готелі. 

Вільний день або факультативна програма на вибір (екскурсія гарантована при участі від 10 туристів): "НОВОРІЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ" або "КОРОЛІВСЬКА ЖОВКВА"

КАРПАТИ. Екскурсійна прогулянка територією санаторію «Карпати», колишній резиденції графа Шенборна. Його колишній палац вважається однією з найкрасивіших будівель серед усіх збережених східно-європейських замків і палаців. Побудований в 1890 році за унікальним архітектурним задумом кращих європейських майстрів, він зберігся без суттєвих змін. А жителям колишнього Радянського Союзу палац відомий по улюбленому дитячому фільму «Снігова королева», який знімали саме тут. І не тільки створення цієї кінострічки бачили палацові стіни і алеї старовинного парку.

  

МУКАЧЕВЕ. Обід.

Прогулянка центральною пішохідною вуличкою колишнього Мункача і відвідування замку «Паланок». Один із найгарніших та наймогутніших замків України за однією із легенд був утворений містичними силами разом із майже 70-метровою вулканічною горою. Мукачівський замок «Паланок» владно височіє над містом, вражаючи такою неосяжною величчю, що важко повірити в причетність людей до його заснування та розбудови. Блукаючи сходами, потаємними кімнатами та експозиціями Мукачівського замку, ми з подивом виявимо, що кожен камінь велетенської споруди дихає історією, за кожною замковою брамою – власна драма, за кожним поворотом – купа легенд. І гірські краєвиди фантастичної краси.

  

  

БЕРЕГОВЕ. Центр українських угорців – старовинний Берегсас. Тут відвідаємо комплекс термальних басейнів «Жайворонок». Як приємно в зимовий день відчути природне тепло цілющої води, що зародилося в надрах землі і лагідно обіймає нас в одному з сучасних басейнів. До наших послуг кілька термальних басейнів під відкритим небом і один критий. Термальні води – це одна з «родзинок» Закарпаття, що приваблює тисячі туристів з усіх куточків України. І це справжній релакс.

  

ЛЬВІВ. Повернення до готелю. Відпочинок.

 

4 день. Неділя 3.01.2021

ЛЬВІВ. Сніданок в готелі.Від’їзд зі Львова

УНІВ. Одне з найдавніших відпустових місць в Україні завдяки оборонному монастирю-фортеці – Унівській Лаврі (XV-XIX ст.). Лавра знаходиться в мальовничій частині Гологірського хребта, біля джерела, на місці чудодійного зцілення князя Лагодовського. В монастирі жило і працювало багато визначних діячів української історії та культури. На сьогодні Унівська обитель – єдиний духовний центр греко-католицької церкви України зі статусом лаври.

  

ЗОЛОЧІВ. Золочівський замок – пам’ятка історії і культури національного значення. Споруда відноситься до неоголландського типу оборонних споруд і належить до пам’яток типу «palazzo in fortezzo», тобто поєднує функції оборони та житла. На території також знаходиться Китайський палац, де представлене мистецтво країн Сходу. Велику цікавість у туристів викличуть камені з зашифрованими написами. Припускають, що написи були  зроблені тамплієрами. Кажуть, що тут здійснюються бажання.

  

Обід.

ПІДГІРЦІ. Підгорецький замок – однин із найкрасивіших ренесансних палаців Європи. Замок багато років на реставрації, тому для огляду доступні лише подвір’я з казематами, навколишня територія, фасад та костел Воздвиження  святого Йосипа (з можливістю оглянути інтер’єр костелу). Костел був побудований на замовлення Вацлава Жевуського як родова усипальниця. Але до замку відвідувачів вабить не лише архітектура, але й містичні історії про привид жінки (її тут називають «Білою пані»), який блукає замком.

  

КИЇВ. Прибуття до 23:00.

 

Вартість враховує:

-  Транспортне обслуговування комфортабельним автобусом.

-  Три нічліги в готелі***.

-  Три сніданки в готелі.

-  Гід на маршруті.

-  Всі екскурсійні витрати.

-  Страхування.

 

Додатково пропонується:

-  Обіди.

-  Вхідні квитки.

-  Факультативна екскурсія в Жовкву - 200 грн

-  Факультативна екскурсія на Закарпаття – 600 грн

-  Новорічний бенкет (вартість уточнюється).

 

Бронювання за телефоном +38 067 9094452