НЕАПОЛЬ

Цена: 
0 грн

НЕАПОЛЬ

Індивідуальні тури в Неаполь

Пішохідна екскурсія по Неаполю

Тур на Новий рік в Неаполь

Тур в Неаполь на Різдво

Екскурсія в Помпеї

Екскурсія в Сорренто

Екскурсія по Амальфитанському узбережжю

Екскурсія в Казерту

Екскурсія в Барі

Екскурсія на Капрі

День на термалах о. Іскья

Неаполь - столиця Південної Італії і регіону Кампанія. Місто розташоване біля підніжжя Везувію в бухті Неаполітанської затоки і є третім за чисельністю населення в країні, поступаючись лише Риму і Мілану. Неаполь - місто зі справжнім італійським темпераментом, буйне, хаотичне, барвисте. Вузькі, трохи брудні вулиці і старі обшарпані будівлі надають йому атмосферу якоїсь відчайдушності. Здається, що це місто ніколи не сумує. Тут завжди шумно, весело, на вулицях чути музику і витають аромати піци (яку імовірно придумали саме тут, а самі неаполітанці вважають її найкращою в світі) і кава.

Неаполь - дуже древній (місто було засноване ще стародавніми греками). А його назву можна перекласти як "нове місто". Незважаючи на всі його проблеми, тут надзвичайно цікаво, але Неаполь все ж часто обділений увагою туристів. Хоча історичний центр міста заслужив честь бути включеним до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він не тільки є найбільшим в світі серед міських історичних центрів, але також може похвалитися 448 історичними і монументальними церквами

Неаполь розташований на узбережжі однойменного затоки, який є частиною Тірренського моря. Море, в свою чергу, є частиною акваторії Середземного моря. Місто лежить в небезпечному сусідстві з вулканом Везувій. Рельєф піднімається від рівня моря до позначки 450 метрів. Клімат - середземноморський вологий субтропічний. Літо спекотне, зима тепла. 

Місто міжнародний аеропорт Каподікіно. З аеропорту в місто можна дістатися на автобусі, який має зупинки: Stazione Centrale (центральний вокзал) і Piazza Municipio, або на таксі. Залізничне сполучення розвинене майже відразу зі всіма великими містами Італії. Неаполь пов'язаний з Римом автомагістраллю А1. 

Місто є великим портом. Пороми і великі пасажирські судна з'єднують Неаполь з Сицилією, Сардинією, Тунісом і Корсикою.

Неаполь славиться своїми ринками і величезною кількістю невеликих магазинчиків.

Найбільші і цікаві торгові квартали:

o La Torretta Market, розташований недалеко від посольства США. Тут можна купити безліч свіжих продуктів, сирів і м'яса.

o Via San Gregorio Armeno - вузький провулок в центрі Неаполя з традиційними неаполітанськими товарами та сувенірами.

o Poggioreale Market - найбільший ринок міста (понад 500 торгових точок).

o Antiques Market - розташований на набережній Неаполя. Тут можна купити антикваріат.

Неаполь - гастрономічна столиця Південної Італії. Вважається, що першу піцу почали робити саме тут. Неаполітанська піца відрізняється більш товстим тістом. Якщо ви хочете спробувати «справжню неаполітанську піцу», зайдіть в Pizzeria Brandi, де "народилася" піца Маргарита. Відмінну піцу також роблять в районі Via dei Tribunali. Знайти хорошу піцерію досить просто. Трохи відійдіть в сторону від популярних туристичних маршрутів. Подивіться - чи багато місцевих в даному закладі. Якщо так, то можна сміливо там замовляти.

Пляжі в околицях Неаполя

Лукріно - вважається найчистішим пляжем в околицях Неаполя. Він розташовується в районі Баньоли-Поццуолі, в 23 кілометрах від міста. Дістатися до пляжу можна за 30 хвилин на електричці, яка відправляється кожні півгодини. Вхід на пляж Лукріно безкоштовний, та й людей тут небагато.

Пляж Багно Єлена користується великою популярністю в містечку Позілліпо. Він облаштований всім необхідним для гарного відпочинку: роздягальнями, лежаками, барами і дерев'яним пірсом. Істотний недолік у цього пляжу тільки один: сонце дуже рано йде з узбережжя - приблизно в 16: 00-17: 00 годин.

Дістатися до пляжу можна приблизно за одну годину: відправлення від станції метро Гарібальді.

Марина ді Лікола- цей пляж в околицях Неаполя сподобається серфінгіста, так як тут часто бувають високі хвилі. Однак вода на цьому пляжі менш чиста, ніж в інших місцях.

Сорренто - популярний італійський курорт, відомий за численними фільмами. Узбережжя Сорренто славиться величезною кількістю хороших місць для купання: Meta, Sant'Agnello, Piano di Sorrento.

Дістатися до Сорренто найпростіше на катерах, які регулярно відправляються з порту Беверелло. Морська подорож займе близько 45 хвилин.

Амальфитанське узбережжя - вважається одним з найкрасивіших в Європі і славиться великою кількістю екологічно чистих пляжів, до яких від Неаполя зовсім недалеко. Крім самого містечка Амальфі, що дав назву місцевості, узбережжя також включає в себе курортні містечка Равелло, Прая, Фуроре і інші. Але особливою шаною користується аристократичне Позітано, де люблять відпочивати знаменитості зі всього світу.

 

 

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452