НА СХІД ВІД ЛЬВОВА

Дата: 
21/11/2020
Цена: 
2 490 грн

 

НА СХІД ВІД ЛЬВОВА

Автобусний вікенд-тур з Києва на 2 дні

Львів і околиці

МІНІ-ГРУПА

1 день

КИЇВ. Від'їзд від станції метро "Палац Україна" о 7:00.

ПІДКАМІНЬ. Містичний камінь-останець заввишки 16 м домінує на околиці селище біля монастирської гори. Це по-справжньому містичне місце,місце сили з потужною енергетикою і глибокою історією. А зовсім поруш височіє колишній домініканський монастир є пам’яткою архітектури XVIII ст. Він розмістився на височині, і завдяки внутрішнім та зовнішнім мурам (останні вирізняються  досить оригінальною формою неправильної зірки) схожий на неприступну фортецю. При вході до монастиря відразу увагу привертає бароковий костел Вознесіння, який, попри ушкодження, приваблює прочан. У монастирі є підземний храм, до якого ченці ставляться з особливою пошаною. Звідси від скелі-каменю в три сторони росходяться горбисті пасма Авратинської височини (Кременецькі гори), Товтри (Медобори) і Вороняки-Гологори.

  

ЛЬВІВ. Вечірня пішохідна екскурсія по історичному центру Львова. Вузькі старовинні вулички, тісні дворики, середньовічні садиби і кам'яниці, перемежовані величними храмами. Потім завершимо вечір в самісінькому центрі міста, щоб насолодитися чарівним ароматом найсправжнісінької кави і зануримося в чарівний стан старовини, впіймавши себе на думці – а чи це Україна?. Прогулянка по незліченним кав'ярням не втомить, а подарує масу приємних і солодких відчуттів.

  

Поселення до готелю, відпочинок.

 

2 день.

ЛЬВІВ. Звільнення номерів. Сніданок

Львів вражає своєю архітектурою і ми дозволимо собі насолодитися ранковою автобусною оглядовою програмою і попрямує за місто.

СТАРЕ СЕЛО. Старосільський замок вважається найбільшою фортифікаційною спорудою у Львівській області. Ця старовинна, оборонна та поважна своєю архітектурою будівля вражає величезним розміром, а потужні мури свідчать як про власне чудове минуле, так і про авторитет та положення її колишніх фундаторів князів Острозьких, а також спадкоємців. І хай сучасний стан памятки не введе в оману. Бо в минулому це було статусне місце православного князя на католицькій землі.

 

  

 

СВІРЖСвіржський замок – на диво витончений взірець оборонної архітектури, декілька століть поспіль милується своїм романтичним відображенням в озерних водах з мальовничого пагорбу поблизу старовинного селища. Гармонійні архітектурні форми, ошатна зовнішність з елегантним поєднанням білих стін із пурпурною даховою черепицею, багата, дещо здичавіла рослинність навколо, мальовничість прилеглої місцевості – один з найкрасивіших замків Західної України.

 

  

УНІВСвято-Успенська Унівська Лавра Студистського статуту – один із найдавніших монастирських комплексів України, центральна обитель Галицької єпархії впродовж XIV—XVIII ст., осередок чернечого життя, унікальний архітектурний ансамбль-пам'ятка. Почалося в давнину все з джерела, як це нерідко буває. Згодом скромна обитель перетворилася в могутню фортецю. А зараз мирно духовний комплекс співіснує з мальовничими лісними пагорбами, виділяючись на їх фоні білосніжним вбранням. Тепер це фортеця духу і віри.

 

  

ПІДГІРЦІ. Підгорецький замок свого часу був одним з найкрасивіших замків Польщі. Адже будувався він, як місце для утіх, відпочинку після військових подвигів його господарів. А господарі то хто - коронний гетьман Станіслав Конецпольский, королівські сім’ї Собеських, Жевуських і не менш шанованих Сангушків. Сьогодні замок в стадії затяжної реставрації, але навіть в такому вигляді він вражає своєю величчю.

  

Від'їзд до Києва

КИЇВ. Прибуття о 23:00.

 

Вартість туру - 2490 грн.

За одномісне розміщення доплата 200 грн.

 

Вартість враховує:

- нічліг у Львові, 2-, 3-місні номери з вигодами;

- сніданок після ночівлі;

- транспортне обслуговування по маршруту;

- гід на маршруті і у Львові;

- екскурсійне обслуговування;

- страховка.

 

Додатково пропонується:

- обіди;

- особисті витрати.

 

Бронювання за телефоном +38 067 9094452