МАЛЬОВНИЧЕ ТЕРНОПІЛЛЯ

Дата: 
18/09/2020
Цена: 
2 900 грн

 

МАЛЬОВНИЧЕ ТЕРНОПІЛЛЯ

Дивитися пам'ятки Тернопільскої області

18 - 20 вересня 2020

3 дні/2 ночі

без нічних переїздів

1 день.

КИЇВ. Від'їзд автобусом від станції метро "Палац Україна". Переїзд в Тернопільську область.

ЗБАРАЖ. Відвідування замку, прославленого в 1649 р під час Збаразької війни. Експозиція обласного музею, що діє як центр Державного історико-культурного заповідника «Замки Тернопілля» вражає кожного відвідувача. Щороку потужні відновлювальні роботи повертають колишній шик і розкіш замкових інтер'єрів. Палац, замкове подві'я, інтригуючі підземелля чекають гостей, щоб розповісти про історію цієї твердині, її перемоги і поразки, про героїщ\зм захисників і нападників...

Обід в колоритному ресторанчику

  

ЗАРВАНИЦЯ. Головний паломницький центр греко-католиків України. Троїцький собор з Чудотворним чином Зарваницької Божої Матері (1240 р, оригінал), Марійський духовний центр з грандіозним собором Богородиці, Хресна дорога, святе джерело праведної Анни з обладнаної купальнею, величезна площа для прощ на березі стрімкої р. Стріпи. А тепер ще й нова найпопулярніша локація - "Український Єрусалим". Нещодавно на горі над Співочим полем з'явилися Гроб Господній з вмонтованим справжнім каменем, привезеним зі справжнього Храмк гобу Господнього в Єрусалимі. Поряд виросли Сад маслин, Голгофа, Святі Сходи, купіль Ветезда, Ліонські ворота та вежа Давида. Подих захоплює від величі комплексу. Так - це справжня святиня!

  

БУЧАЧ. Поселення в готелІ, відпочинок.

2 день.
БУЧАЧ.
Сніданок. Від'їзд на програму.

Знайомство зі старовинними подільським містечком: знаменита на всю Європу Ратуша, побудована львівським архітектором Меретином і прикрашена всесвітньо відомим скульптором Пінзелем, Успенський костел - усипальниця роду магнатів Потоцьких, василіанський монастир, руїни середньовічного замку, монументальна архітектура часів Австро-Угорщини і потужна історія 

  
ЧОРТКІВ. Неперевершені сакральні пам'ятки старовинного міста – неоготичний костел колишнього домініканського монастиря, величезний кафедральний собор Верховних Апостолів Петра і Павла з фасадом у вигляді гербу України, дерев'яні Успенська і Вознесенська церкви, територія комплексу Покровського собору – найпопулярнішого в місті, де 24 серпня 2004 році сотні людей спостерігали явище з’явлення Богородиці над Святим джерелом.

  

ЗАЛІЩИКИ. Панорама міста на лівому березі Дністра з 200-метрового пагорба. Колишній польський курорт починає відновлювати свою загублену популярність після тривалого статусу прикордонного міста, коли майже пів-сторіччя по річці Дністер проходив кордон з Румунією. особливо фантастично виглядає закрут Дністра від споглядання панорами Заліщиків з території Іоаннобогословського монастиря в околицях селища Хрещатик. Але це вже Чернівецька область і протилежний височезний берег. Але краса навколо зачаровує.

Обід в ресторані

  

НИРКІВ. Долина Червона з руїнами колишнього величного замку та знаменитий Джуринський водоспад. В давнину в мальовничому амфітеатрі долини річки Джурин стояло відоме місто Чевоногород у вигляді неприступної фортеці. За віки вона неодноразово перебудовувалася але остаточно була знищена в радянські часи.Лище рештки двох башт та костелу нагадують про тколишню велич та міць. Але романтика цих руїн по-сьогодні магнітом притягує до себе тисячі туристів. А неподалік гуркоче найвідоміший водоспад Тернопільщини - Джуринський. Він по праву вважається найповноводнішим на рівнній території України. Влітку обидва його каскади обліплені відпочивальниками, адже, на відміну від гірський річок, Джурин річка рівнинна і вода влітку суттєво прогрівається. Ну, просто гідромасажний природний комплекс...

  
ЯЗЛОВЕЦЬ. Прибуття в католицький жіночий монастир ордену сестер Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії. Знайомство з історією обителі, гробниця з похованнями черниць довоєнного періоду і засновниці ордена - блаженної Марцеліни Даровської.
Старовинний Язловецький замок, який вражає своїми фортифікаціями, вважався неприступним до турецької навали 1672 р

   
БУЧАЧ. Повернення в готель, відпочинок.

3 день.
БУЧАЧ.
Сніданок. Від'їзд на програму.

ТЕРЕБОВЛЯ. Відвідування Замкової гори із залишками легендарного замку на місці літописної столиці князя Василька Теребовлянського. В XI столітті князь Василько був конкурентом іншим князям в домаганні Київського княжого престолу, тому й був нещадно осліплений. Але, повернувшись до рідної Теребовлі, продовжував зміцнювати своє князівство, яке згодом після його смерті влилося в Галицькі володіння. Що було далі? Про це на дізнаємося, стоячи на високій Замковій горі, насолоджуючись панорамою старовинного міста.

   

ТЕРНОПІЛЬ. Пішохідне знайомство з обласним центром: замок, Тернопільське озеро, старовинні вулички і площі. Кафедральний собор Непорочноо Зачаття Діви Марії колишнього домініканського монастиря, старовинна церква фортифікаційного типу Різдва Христового, Театральна площа та багато іншого.

Обід в культовому і найвідомішому ресторані Тернополя - "Старий Млин".

  

КИЇВ. Прибуття до 23:00.
 
Вартість туру - 2900 грн

Одномісне розміщення- 3250 грн.
 
Вартість враховує:
- Проживання 2 ночі в готелі, 2-, 3-місні номери зі зручностями;
- Харчування 2 сніданки в готелі;
- Транспортне обслуговування по всьому маршруту;
- Гід на всю програму;
- Екскурсії;
- Страхування.

Додатково сплачується:

- Вхідні квитки;
- Обіди.

 

 Запис в тури за телефоном +380679094452