КОМО

Цена: 
0 грн

КОМО

Тури в Комо        Відпочинок в Комо        Екскурсії в Комо

Озеро Комо (Lago di Como) вважається одним з найкрасивіших природних чудес Ломбардії. Розташоване за 40 кілометрів від Мілана, Комо стало улюбленим місцем відпочинку як самих італійців, так і іноземних туристів. Крім того, краса цієї гірської водойми навічно відбита в кінострічках, які здобули світову популярність: «Зоряні воїни», «Дванадцять друзів Оушена», «Казино Рояль».
Мати нерухомість на березі альпійського озера Комо досить престижнo. Це місце облюбували багато знаменитостей, які є власниками розкішних вілл: Мадонна, Джордж Клуні, Сильвестр Сталлоне, Рональдіньо і інші.
Кращий час для відвідин цієї північної перлини Італії – весна, коли стовпчик термометра не піднімається до дуже високих температур. Як тільки Ви приїдете в пункт призначення, перед Вами відкриються тисячі туристмчних напрямків, тематичних маршрутів, які пропонує область, впиваючись зеленню садів і розкішшю вілл, милуючись романськими церквами, розкиданими по території, або зосереджуючись на прекрасній раціоналістичній архітектурі, відкриваючи для себе ті місця, якими захоплювалися відомі особистості, такі як Алессандро Мандзоні або Алессандро Вольта. А потім археологічні знахідки, музеї, древні фортечні вали, старі замки: територія, прилегла до озера Комо, пропонує туристу широкий спектр можливостей, які зроблять відпустку надзвичайно приємною.
Озеро Комо є також ідеальним місцем для любителів гірських висот, пропонуючи безліч захоплюючих дух маршрутів. Деякі з них пролягають уздовж озера, інші – через зелені парки і пагорби, закінчуючись в високих горах. Початківці скелелази і любителі гірських походів можуть розраховувати на допомогу гірських гідів, які не тільки проведуть по самому мальовничому маршруту, а й розкажуть цікаві факти про озеро Комо.
На озеро Комо, третє за величиною, з площею 145 квадратних кілометрів, в Італії, виходять безліч прекрасних містечок.

Місто Комо
Безумовно, не можливо не відвідати Комо, місто, який подарувало своє ім'я чудовому озеру. Це дійсно чарівний міський центр з величезноою художньою та історичною спадщиною, з його древніми стінами і величезним «багажем» пам'яток. Гуляючи по історичному центру міста, зустрічаються безліч прекрасних пам'ятників і церков, серед яких найбільш відомими є Дуомо і Базиліка Сант Аббондіо. Місто Комо є одним з найкрасивіших в Північній Італії – не випадково, що так багато художників знайшли в Комо притулок і натхнення. Джузеппе Верді, лорд Байрон і Стендаль не могли встояти перед безперечною чарівністю Комо, милуючись панорамним видом на схили пагорбів, вілли на передгір'ях, оточених лісистою місцевістю.

Лекко
Лекко – друге за величиною і важливістю місто, яке виходить на озеро Комо. Тут можна помилуватися не тільки одними з найпрекрасніших видів на озеро, а й побачити найвідоміші пам'ятки, як, наприклад, міст Понте Аццоне Вісконті 1228 р. з довгими аркадами, який був зведений для з'єднання міста з герцогством Мілан. До речі, цей міст досі є основним шляхом доступу для тих, хто прибуває в Лекко з Мілана. Крім мосту в Лекко обов'язково варто відвідати міський порт, побудований імператрицею Марією Терезією Австрійською, Віллу Мандзоні, Національний музей і Святилище Богоматері Перемоги (Santuario della Madonna delle Vittoria), обов'язково заглянувши всередину, щоб помилуватися стародавніми художніми творами, що зберігаються всередині.

Черноббіо
Більшість людей, почувши назву Черноббіо, згадують про знамениту історичної резиденції Вілла Ерба, яка розташована в цьому місті, де щороку проходить важливий державний форум, який стосується питання економіки, сільського господарства, медицини та багатьох інших соціальних, політичних та економічних аспектів. Вілла Ерба, колись жіночий монастир, потім будинок режисера Лукіно Вісконті, а тепер конференц-центр, розташований посеред розкішного зеленого парку з видом на озеро Комо.
Черноббіо, звичайно, зберігає серед своїх вуличок ще безліч пам'яток, які варто відвідати. Відправною точкою може стати інша найвідоміша резиденція – Вілла Есте, перетворена нині в розкішний і вишуканий готель, в якому можна помилуватися приголомшливими вітальнями з розписаними фресками стінами і стелями роботи Андреа Аппіані. Крім того, перебуваючи в Черноббіо, не пропустіть модерністську Віллу Бренасконі і барокову церкву Сан-Вінченцо.

 

 

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452

 

                                                                                                                                                                             

 

\