ФЕСТИВАЛЬ БОРЩУ & БОРЩІВСЬКІ ВИШИВАНКИ

Невелике містечко Борщів Тернопільської області 7-8 вересня знову наповниться яскравими фарбами і повністю перевтілиться. Вперше фестиваль пройшов 12 років тому. Тоді він називався "В Борщівському краї цвітуть вишиванки".

У цьому році свято відкриється урочистою ходою учасників фестивалю та покладанням квітів до пам’ятників та визначних пам’яток Борщева.

Одночасно з фестивалем вишиванки зазвичай проходить і гастрономічний фестиваль "Борщ-їв - 2019". Кожен населений пункт Борщівського району, а це понад пів-сотні сіл, представляє свій борщ, який за самобутніми рецептами готують місцеві господині. Всього нарахували близько 50 видів борщу. Крім того, традиційно готують борщ у великому казані на вогнищі, скуштувати який можуть всі бажаючі.

Гостей фестивалю чекає насичена культурно-розважальна програма за участю відомих музичних виконавців України.

Борщевська вишита сорочка унікальна – на білому домотканому полотні вона шита чорними нитками. Фестиваль покликаний продемонструвати багатство борщівської вишивки та її оригінальність. Програма свята, як завжди буде насиченою, веселою, цікавою, пізнавальною і смачною, оскільки відвідувачі зможуть не тільки насолодитися народною музикою, піснями, танцями, а й спробувати різні види справжнього українського борщу. І до борщу...

 

1 день. Пятниця

КИЇВ. Від'їзд автобусом від станції метро "Житомирська" о 14:00.

Переїзд в Тернопільську область.
БОРЩІВ. Поселення в готелі, відпочинок.

2 день. Субота
БОРЩІВ.
Сніданок. Від'їзд на програму.
БІЛЬЧЕ-ЗОЛОТЕ. Відвідування унікальної карстової печери Вертеба з археологічним статусом – місцем першовідкриття артефактів трипільської культури.

МОНАСТИРОК. Каньйоноподібна мальовнича долина річки Серет, відома древнім скельним храмом і каменем-жертовником з дохристиянських часів. Місце сили.

КРИВЧЕ. Відвідування найвідомішої подільської печери Кришталевої, яка вважається пам’ятником природи. 23 км підземних лабіринтів з величними підземними залами, прикрашеними гіпсовими кристалами та химерними силуетами і візерунками, створеними природою за мільйони років. Екскурсійний освітлений маршрут 1800 м.
НИРКІВ. Одне з найпривабливіших місць Тернопільщини – Червона долина. В обрамленні каньйоноподібних схилів в центрі височіють мальовничі руїни старовинного Червонгородського замку у вигляді двох веж. А неподалік і головна визначна пам'ятка півдня області – голосний Джуринський водоспад (16 м).
БОРЩІВ. Повернення в готель, вільний час.

3 день. Неділя
БОРЩІВ.
Сніданок. Участь у фестивальних заходах. Цьогоріч буде не менш змістовно і весело як раніш. 

Відкриття етнографічної виставки борщівської народної сорочки.

Виставка вишиванок сіл району, об’єднаних територіальних громад «Вишиванка, мов пісня, з далеких століть», декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва майстрів Тернопільщини.

Виставка-розпродаж робіт учнів загально-освітніх навчальних закладів району «Болить душа за Україну»

Фестиваль борщу «Борщ'їв - 2019»:

- майстер-клас з приготування борщу, частування борщем, приготованим сільськими господинями;

- концертна програма (майдан Незалежності);

- етнографічне дефіле народного одягу «Борщівська скриня»;

- фольклорно–мистецьке дійство «Чорна борщівська сорочка – краю мого оберіг» за участю обрядово-фольклорних, хорових, хореографічних, інструментальних колективів, вокальних ансамблів, солістів-вокалістів району та області, гостей, мистецьких колективів Кіровоградської, Чернівецької, Хмельницької, Івано-Франківської, Луганської областей.

СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКА. Мальовничі залишки легендарного прикордонного замку над Збручем.

КИЇВ. Прибуття до 23:30.
 
Вартість туру уточнюється

 

Вартість враховує:

- Проживання 2 ночі в готелі;
- Харчування 2 сніданки в готелі;
- Транспортне обслуговування по всьому маршруту;
- Гід на всю програму;
- Екскурсії і фестивальні заходи;
- Страхування.

Додатково сплачується:

- Вхідні квитки в печери – 90 грн;
- Обід – 100-120 грн.

 

Запис в тури за телефоном +38 067 9094452