ФЕРМЕРСЬКИЙ ВІКЕНД

Дата: 
20/03/2021
Цена: 
580 грн

Екскурсійний тур на 1 день

МІНІ-ГРУПА

 20.03.2021

КИЇВ. 8:30 - від'їзд від ст метро «Палац Україна» комфортабельним мікроавтобусом..

ЧУБИНСЬКЕСелище раніше мало назву колонія Нансена. А за Незалежності перейменовано на честь Павла Чубинського, автора слів національного гімну України. Адже колись тут був хутір Чубинських. Але нас вабить сюди знайомство з нелітаючими пернатими, які чудово зимують в нашому кліматі – страусами. На фермі «Чубинський страус» розводять найбільших представників птахів у Європі. Окрім гігантських пташок, на фермі тут живуть корейські поросята, кролики, фазани, павичі, домашня птиця, олені, ослики та коні. Від такого різноманіття зазвичай у захваті як діти, так і дорослі.

  

БОРИСПІЛЬ. Це місто у більшості асоціюїться з найбільшим і головним аеропортом України. Але ми знайомство з Борисполем розпочнемо із Книшового меморіального паркового комплексу, де встановлено пам’ятник над могилою Павла Платоновича Чкбинського. А потім ми оглянемо центр Борисполя і пригадаємо деякі історичні факти, пов’язані з містом від часів Київської Русі. Нарешті, зробимо зупинку, аби оглянути величний Свято-Покровський собор, який містяни називають Борисо-Глібською церквою. Його було зведено в пам’ять про загиблих синів Хрестителя Русі. І ця пам’ять не згасла до сьогодні. 

  

ПРОЦІВЦе досить охайне і заможне село виглядає не зовсім звично, бо має унікальний парк скульптур. Близько півсотні художніх дерев'яних скульптур, автобусних зупинок, лавок у цьому парку створив місцевий скульптор-аматор Віктор Апостол спільно з артіллю. Чимало з цих сучасних арт-об’єктів супроводжуватимуть нас до головної мети відвідин села – Конюшні Бутенка. Заміський Клуб верхової їзди «Конюшня Бутенка» був урочисто відкритий у 2008 році. Комплекс відповідає найвищим світовим стандартам.З самого відкриття Клуб керувався тільки кращими європейськими фахівцями в кінному бізнесі. Тут сучасні умови утримання коней, зимовий манеж, ресторан, готель, зони відпочинку на відкритому повітрі, басейн в літній час. З моменту свого заснування Клуб встиг зарекомендувати себе, як ініціатор і організатор серії дитячих турнірів «Butenko stable Christmas Cup» і щорічно проводить 3-4 турніру для дітей віком від 4-13 років. Під час екскурсії по комплексу побачимо все це.

  

СТОВП'ЯГИПонад десять років тому почалося створення ферми "Вілла Троянд". Величезна, кропітка робота на чистому полі. Сьогодні з гордістю і вдячністю до тих, хто брав участь в цій роботі, ферма продовжує закладені традиції і високі стандарти, пропонує молочні продукти власного виробництва. Незбиране молоко, сметана, йогурт та інше чудової якості, виготовлене виключно з молока тутешніх корівок.

Найголовніше – абсолютна чистота у виробництві продуктів і утриманні корів. Повна відсутність кормових добавок для прискорення росту тварин і збільшення надоїв. При виробництві молочних продуктів використовується свіже надоєне молоко і голландські закваски. Нічого більше! Далі чарівництво майстрів. Не дарма ж «Вілла Троянд» була одна із перших в Україні, хто запропонував молочку зі статусом ОРГАНІЧНЕ.

Після знайомством з усіма куточками ферми на нас чекатиме дегустація виготовленої тут смакоти у поєднання з обідом. Також буде можливість придбати молочну фермерську продукцію.

  

КИЇВ. Прибуття орієнтовно о 18:30

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ - 580 грн

Вартість враховує:

-  транспортне обслуговування автобусом по маршруту;

-  гід на маршруті;

-  страхування.

 Додатково сплачується:

-  вхідний квиток на страусину ферму 80 грн/дор, 60 грн/дит.

-  екскурсія по кінно-спортивному комплексу - 100 грн/особа

-  екскурсія, дегустація та обід на "Віллі троянд" - 250 грн/особа

 

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452