ФЕРМЕРСЬКИЙ МІКС - АГРО-ТУР

Дата: 
19/08/2017
Цена: 
600 грн

 

А чи давно Ви були на селі? Пам’ятаєте, як зривали з гілки стиглі ягоди малини, що нагрілись під літнім сонцем? Які ж вони красиві, ароматні, соковиті! Що може бути краще, ніж чарівний смак ягід, який ми пам’ятаємо з дитинства? Хіба що смак свіжого молока або сметанки, отриманих від улюбленої бабусиної корівки!

Отже, ми пропонуємо Вам повернутися в дитинство і здійснити неймовірну подорож на справжні українські ферми, де вирощуються та виготовляються органічні продукти харчування – ягоди, молоко, йогурти.

Під час агро-туру «Фермерський мікс» Ви познайомитесь з ягідною та молочною фермами, дізнаєтесь більше про культуру споживання органічних продуктів. Разом ми відвідаємо органічну ягідну плантацію «Стариця», де вирощують шість сортів суниці, вісім сортів малини, а також ожину, лохину, брусницю та виноград. Особливість органічного виробництва полягає в тому, що фермери використовують лише природні методи та натуральні засоби захисту рослин.

Також на вас чекає візит до "Вілли Троянд" — домашньої ферми з виробництва екологічно чистих молочних продуктів та меду. У господарстві ферми 170 корів і телят, які пасуться на власних пасовищах, харчуються тільки натуральними кормами, знаходяться в чистоті та постійній турботі про їх здоров'я. Як результат — споживачі отримують здорові, смачні та корисні продукти. До того ж, мальовнича територія ферми потопає в різномаїтті квітів, що перетворюють її на справжню Віллу троянд! І Ви самі в цьому переконаєтесь разом з учасниками агро-туру «Фермерський мікс»!

Під час агро-туру Ви отримаєте чудову можливість почастувати неймовірно смачними та корисними органічними продуктами, що виробляють українські фермери з любов’ю до людей та з турботою про природу.

Родзинкою нашої подорожі стане знайомство з унікальним органічним проектом Biologic.ua, який має на меті розвиток культури споживання органічних продуктів в Україні. Ви дізнаєтесь про переваги органічних продуктів над «звичайними», про важливість збереження природних ресурсів та здоров’я людини за рахунок розвитку натуральних видів сільського господарства, про особливості виробництва органічних харчових продуктів та засобів догляду. І, звичайно, у Вас буде нагода придбати органічні продукти не лише вітчизняних виробників, а й привезені з різних куточків світу. В асортименті магазину Biologic.ua близько 3000 найменувань, і всі вони сертифіковані за міжнародними стандартами.

Приєднуйтесь до органік-туру «Фермерський мікс» 19 серпня, щоб разом відсвяткувати Яблучний Спас, присвятити цей день єднанню з природою та познайомитись ближче з її надзвичайними багатствами і дарами, помноженими на людську працю та турботу!

 

Вартість участі при оплаті до 05.08.17 (включно):
1 дорослий - 650 грн
Група з 2-х дорослих: 630 грн/особа
Група з 3-х та більше дорослих: 600 грн/особа
1 дитина (до 14 років): 450 грн/особа

 

Вартість участі при оплаті з 06.08.17 по 12.08.17 (включно):
1 дорослий - 700 грн
Група з 2-х дорослих: 680 грн/особа
Група з 3-х та більше дорослих: 650 грн/особа
1 дитина (до 14 років): 500 грн/особа

 

Вартість участі при оплаті після 12.08.17:
1 дорослий - 750 грн
Група з 2-х дорослих: 730 грн/особа
Група з 3-х та більше дорослих: 700 грн/особа
1 дитина (до 14 років): 550 грн/особа

 

Вартість враховує:
• Візити на ягідну ферму «Стариця» та молочну ферму «Вілла Троянд»;
• Відвідування органічного центру Biologic.ua;
• Дегустація органічних продуктів;
• Транспортне забезпечення за маршрутом органік-туру;
• Супровід гіда.

Додатково сплачується (за бажанням):
• Обід (60 грн/особа);
• Придбання органічних продуктів на фермах та в центрі Biologic.ua.

 

З питань участі у органік-турі «Фермерський мікс» звертайтесь за телефонами:
• +38 (067) 9094452, +38 (044) 3622963
• e-mail:
brigantine@ukr.net