ФАБРИКА КАЗКОВИХ МРІЙ

Дата: 
06/12/2020
13/12/2020
20/12/2020
Цена: 
280 грн

 

ЕКСКУРСІЯ НА ФАБРИКУ ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС

МІНІ-ГРУПА

6.12,  13,12,  20.12

КИЇВ. Від'їзд від ст.метро «Палац Україна».

КЛАВДІЄВЕ-ТАРАСОВЕ. Зовні фабрика ялинкових прикрас нічим не нагадує місце, де народжуються новорічні фантазії. Але всередині самовіддано працюють люди, які створюють справжню казку. Святкова атмосфера відчувається відразу, як тільки входиш у приміщення, де, власне, виготовляють іграшки. Яскраві кульки на будь-який смак і розмір, веселі сніговики, тендітні сніжинки та інші атрибути новорічного свята! Але, все по порядку, екскурсія починається.

  

Склодувний цех. Саме тут зі скляної колби народжується новорічна іграшка. Скло нагрівається до 600 градусів і вправні склодуви видувають іграшки різноманітних форм і розмірів.

Цех серебріння. Досвідчений майстер покаже, як за допомогою спеціального розчину, прозорі ялинкові іграшки набувають дзеркальний колір. Чари!

Художній цех. Тут Ви побачите, як на іграшки наносяться різноманітні малюнки і мотиви. Талановиті художниці з радістю поділяться секретами і особливостями своєї техніки розпису. Йти не хочеться...

  

Музей ялинкових іграшок. Перший в Україні музей ялинкових іграшок з усього світу! Тільки тут представлені краще досягнення найвідоміших фабрик світу! Музей складається з трьох залів: старовинна і сучасна іграшка, казкове місто в мініатюрі і унікальний "Ермітаж". Це зачаровує.

Чарівна кімната з сюрпризом Новорічний настрій і незабутні спогади! Сюрприз ...

  

Пошта Святого Миколая. Затишна дерев'яна хатинка в зруб з видом на чудовий гірський краєвид. Тут можна придбати сувенірну листівку з печатками Пошти Святого Миколая  і Клавдієвською фабрики, а так само сфотографуватися на пам'ять. І, звичайно ж, потрібно обов'язково не забути написати Святому Миколаю про свою мрію.

Супермаркет ялинкових іграшок. Це завершальна станція екскурсії по Клавдієвській фабриці ялинкових прикрас. Тут можна придбати ялинкові іграшки фабрики. Кращі ціни, якість і асортимент порадують кожного покупця! Весь час треба не забувати, що продукція ручної роботи, і це в світі дуже цінується. Ну а Ви самі були тому свідками.

КИЇВ. Повернення..

 

Вартість - 280 грн

 

Вартість враховує:

- Транспортне обслуговування комфортабельним мікроавтобусом

- Гід на маршруті

- Екскурсія по фабриці

 

Додатково пропонується:

- Вхідний квиток – 180 грн

- Покупки продукції фабрики ялинкових прикрас

 

 Бронювання за телефоном +38 067 9094452