ДРЕВЛЯНЩИНА СМАРАГДОВА

Дата: 
24/10/2020
Цена: 
750 грн

 

Диитися туристичні місця Житомирської області

 24.10.2020

КИЕВ. Від'їздна програму в 8:00.

ЧОПОВИЧІ. Чоловічий і жіночий монастирі, воскреслі на місці явлення ікони Казанської Божої Матері. Понад 100 років тому тут з-під ікони забило цілюще джерело. Сьогодні відроджені обителі зберігають пам’ять про мучеників та опікаються святими купальнями.

  

КОРОСТЕНЬ. Екскурсійна програма по древньому місту – колишній столиці Древлянського князівства. Парк «Ольгині купальні» з численними пам'ятниками і скелями Українського гранітного щита по руслу річки Уж. Ця історична місцевість пов'язана з подіями початку Х століття та з ім'ям княгині Ольги.

  

Відвідування надсекретного в минулому підземного бункеру «Скеля», який в народі називають «Ставка Сталіна». Командний пункт Генералісимуса СРСР був побудований в 30-і роки минулого століття талановитим військовим інженером генералом Карбишевим. У моноліті граніту на глибині 16 м до наших днів зберігся повноцінний підземний комплекс з працюючим зв'язком та всіма комунікаціями. Тепер - це музей.

  

Обід в поліській колибі

  

ХОРОШІВ. Кутузівський парк – місце, де був маєток знаменитого російського полководця М. І. Кутузова. Тут збереглися вали і бастіони древнього городища Хорошки.

Відвідання єдиного в Україні музею рідкісних і дорогоцінних мінералів, що вражає своєю неповторною кам'яної колекцією. У вітринах музею демонструються зелені кристали берилу, ніжно-блакитні аквамарини, прозорі зразки гірського кришталю, димчастого кварцу та чорного моріону; рожеві, блакитні і поліхромні топази, багряно-фіолетові кристали аметисту та багато інших дивовижних мінералів та гірських порід. Всього їх біля 1800 зразків із геологічних утворень України, країн СНД, Європи, Америки, Африки та інших місць світу.

Найбільший кристал топазу, який був видобутий у 1964 р. на Житомирщині важив 117 кг. Висота кристалу – 82 см. У музеї сьогодні зберігається кристал топазу вагою понад 28 кг.

  

КИЕВ. Повернення до 20:00.

     

ВАРТІСТЬ ТУРУ - 750 грн 

Вартість враховує:

-      Транспортне обслуговування на маршруті

-      Гід на всю програму

-      Екскурсії

-      Страхування

Додатково пропонується:

-      Вхідні квитки

-      Обід

 

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452