ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА СВІТЯЗІ

Дата: 
24/08/2017
Цена: 
2 200 грн

 

 

1 день. Четвер. 24.08.2017

КИЇВ. Від'їзд автобусом від станції метро "Палац Україна" о 7:00

ЛУЦЬК. Екскурсійне знайомство х містом. Замок Любарта - історичний дитинець древнього Лучеська, Старе місто з кафедральним Петропавловським костелом, синагогою, лютеранською кірхою, єврейським кварталом, вул. Караїмською та іншими принадами. Сучасне місто з затишними куточками, проспектом Волі та унікальним парком Меморіал.

ЗИМНЕ. Відвідування древнього Зимненського Святогірського печерного Свято-Успенського жіночого монастиря, заснованного князем Володимиром ще в 1001 р. Знаменита Чудотворна ікона Зимненської Святогірської Божої Матері — дарунок монастирю в 1006 р. князем Володимиром Святославовичем.

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ.Розміщення в готелі, відпочинок.

За бажанням вечірня прогулянка містом з гідом.

 

2 день. П'ятниця. 25.08.2017

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ. Сніданок в готелі.

Пішохідне знайомство з колишньою столицею Волинсько-Галицького князівства та пам'ятками — Успенський собор XII ст., вал дитинця древнього Ладомира IX ст., парк скульптур, Василівська церква, заснована князем Володимиром.

СВІТЯЗЬ. Розміщення на базі відпочинку біля озера Світязь — найбільшому і найглибшому озері на території України. Це одна з найбільших чистих водойм, вода якої містить велику кількість корисних для людини мікроелементів. Особливо помітно підвищений склад природнього гліцерину та срібла, що оздоровчо впливають на шкіру та організм в цілому.

Автобусна екскурсія "5 озер" по території Шацького Національного природного парку.

Повернення на базу відпочинку. Вільний час, за бажанням пікнік

 

3 день. Субота. 26.08.2017

СВІТЯЗЬ. Сніданок.

КОРОСТЕНЬ.Екскурсія по Центральному парку, на території якого розміщені літописні Ольжині Купальні. Розповідь про події 1100-літньої давнини в період заснування Київської Русі, що вплинули на подальшу долю міста. Мальовничі береги р. Уж, оточені гранітними скелями незвичайної краси.

Відвідини секретного в минулому бункера Головнокомандуючого СРСР "Скеля", іменованого в народі "Ставка Сталіна". Сотні метрів підземель з численими приміщеннями в 30-ті роки минулого століття були вирубані в суцільному гранітному моноліті безіменними будівничими під керівництвом майбутнього Героя Радянського Союзу генерала Карбишева. Музейна експозиція.

ЧОПОВИЧІ. Знайомство з двома лісовими монастирськими комплексами в мальовничому урочищі Кип'яче. Чоловічий монастир в честь Казанської ікони Божої Матері та жіночий ставропігійний монастир в честь Афонської ікони Богородиці. Святе джерело, купальні.

КИЇВ. Прибуття до 23:00.

 

Вартість на 1 туриста

при групі від 15 осіб - 2200 грн.

група 12 осіб - 2500 грн

група 10 осіб - 2760 грн

 

Вартість враховує:

- проїзд комфортабельним автобусом;

- 2 нічліги, номери зі зручностями;

- 2 сніданки після нічлігів;

- гід на маршруті;

- екскурсії ;по програмі

- страховка.

 

Додатково пропонується:

- додаткове харчування;

- вхідні квитки в музейні об'єкти;

- доплата за 1-місне розміщення 400 грн. 

 

З питань участі у турі звертайтесь за телефоном:

+38 (067) 909-44-52

e-mail: brigantine@ukr.net